Nikon Imaging | Latvia | Europe

21-07-2020

SASNIEGT NEAIZSNIEDZAMO. JAUNIE NIKON Z TELEPĀRVEIDOTĀJI PAPILDINA NIKON Z LIETOTĀJU IESPĒJAS.

Londona, Apvienotā Karaliste, 2020. gada 21. jūlijs: Šodien Nikon iepazīstina ar diviem Z telepārveidotājiem, kas paplašina saderīgo NIKKOR Z objektīvu sasniedzamību. Z TELEPĀRVEIDOTĀJS TC-1,4x lietotājiem sniedz 40 % lielāku sasniedzamību, bet Z TELEPĀRVEIDOTĀJS TC-2,0x lietotājiem ļauj to dubultot. Pirmais objektīvs, kas ir saderīgs ar šiem telepārveidotājiem, ir NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S. Tā kā NIKKOR Z objektīvu klāsts paplašinās, vairāk objektīvu būs saderīgi ar Z telepārveidotājiem.

Nikon uzlabotais optiskais dizains nodrošina asus, augstas izšķirtspējas attēlus, izmantojot jebkuru no telepārveidotājiem, un objektīva minimālais fokusa attālums paliek nemainīgs. Turklāt Nikon Z sistēmas lieliskais autofokuss un ārkārtīgi stabilā vibrāciju samazināšana nodrošina precizitāti un ātrumu, kādu lietotāji sagaida no Nikon Z. Lietotāji varēs pārvērst telefoto tālummaiņas objektīvu par super telefoto vai paplašināt fiksēta fokusa objektīva sasniedzamību. Tas viss, neietekmējot attēla veiktspēju.

Abi jaunie Z telepārveidotāji ir lieliski rīki. Tie ir aizsargāti no putekļiem un mitruma, arī apstrādāti ar Nikon fluora pārklājumu, kas efektīvi atgrūž putekļus un netīrumus. Izgatavoti no izturīga, teksturēta anodēta alumīnija, jauno telepārveidotāju dizains vienmērīgi saplūst ar Nikon Z kamerām un NIKKOR Z objektīviem.

Nikon UK produktu ražošanas nodaļas vadītāja Robert Harmon komentē: "Jaunie Nikon telepārveidotāji Nikon Z bezspoguļa sistēmai piešķir jaunu elastības dimensiju. Paplašinoties NIKKOR Z objektīvu klāstam, pieaugs arī jūsu iespējas izmantot Z telepārveidotājus. Neatkarīgi no tā, vai fotografējat darbību, savvaļas dzīvniekus vai dabu, jūs varēsit tuvināties detaļām, nemainot objektīvus. "

Galveno funkciju kopsavilkums

Z TELEPĀRVEIDOTĀJS TC-1,4x. Par 40 % paplašina saderīga NIKKOR Z objektīva fokusa garuma diapazonu.
Z TELEPĀRVEIDOTĀJS TC-2,0x. Par 100 % paplašina saderīga NIKKOR Z objektīva fokusa garuma diapazonu.
Izcila Nikon Z attēla kvalitāte Nikon uzlabotā optiskā formula nodrošina asus, augstas izšķirtspējas attēlus tikai ar vienu vai diviem gaismas zuduma punktiem atkarībā no izmantotā telepārveidotāja.
Ass un ātrs. Izcils autofokuss. Izcila vibrāciju samazināšanas funkcija. No Nikon Z lietotāji iegūst asumu un ātrumu, pie kāda viņi ir pieraduši.
Iebūvēta izturība. Z telepārveidotāji ir aizsargāti pret putekļiem un mitrumu. Nikon fluora pārklājums efektīvi nodrošina aizsardzību pret putekļiem un netīrumiem, nemazinot attēla kvalitāti.
Autentiski Nikon. Izgatavoti no izturīga, teksturēta anodēta alumīnija, Z telepārveidotāji vienmērīgi saplūst ar Nikon Z kamerām un NIKKOR Z objektīviem.