Nikon Imaging | Latvija | Europe

Nikon un NOOR partnerība

NOOR ir profesionālo fotoreportieru un dokumentālo stāstnieku apvienība, kas cenšas vairot sabiedrības zināšanas par mūsdienu globālajām problēmām. Šajā apvienībā ir fotogrāfi no dažādām pasaules valstīm, un viņi visi strādā pie individuāliem un kolektīviem projektiem.

Nikon un NOOR ir partneri gan projektu, gan izglītības jomā

Nikon lepojas ar savu ilgstošo sadarbību ar izcilus sasniegumus guvušajiem NOOR fotoreportieriem, kas dokumentē sarežģītās problēmas, kuras mūsu pasaulei šodien ir jārisina. Papildus atbalsta sniegšanai NOOR plašajiem fotogrāfiju projektiem, piemēram, projektam Viela pārdomām (Food For Thought) — pētījumam par pārtikas piegādes ķēdi, Nikon ar NOOR sadarbojas arī izglītības jomā, iedvesmojot nākamos dokumentālos fotogrāfus.

Visā Eiropā tiek regulāri organizētas Nikon-NOOR akadēmijas meistarklases, topošajiem fotoreportieriem sniedzot iespējas cieši sadarboties ar profesionāļiem un attīstīt savas iemaņas. Dalībnieki saņem personiskas savu darbu portfolio novērtēšanas sesijas, gūst tehniskās prasmes gan saistībā ar fotogrāfiju uzņemšanu, gan ar pēcapstrādi, un saņem speciālistu konsultācijas par to, kā atrast tirgu saviem stāstiem.

Nikon-NOOR akadēmija

Topošie fotoreportieri strādā ar NOOR pasniedzējiem, lai pārskatītu savu darbu portfolio, izprastu attēlu sēriju veidošanas mākslu, uzlabotu rediģēšanas prasmes un apgūtu stāstu izklāstīšanu. Akadēmija piedāvā intensīvu un personisku domu apmaiņu ar fotogrāfiem par tehniskajām problēmām, kā arī par orientēšanos starptautiskajā foto tirgū. Tā ir unikāla iespēja gūt zināšanas un dibināt kontaktus, vienlaicīgi attīstot personisko vīziju.