Nikon Imaging | Latvija | Europe

Nikon-NOOR akadēmija

Mēs neesam gatavi vienkārši gaidīt, līdz izaugs vizuālo stāstnieku jaunā paaudze. Mēs aktīvi organizējam apmācību iespējas viņu mītnes valstīs. Kopš 2009. gada vairāki vadošie NOOR dokumentālie fotogrāfi ir kļuvuši par Nikon-NOOR akadēmijas pasniedzējiem; viņi ceļo pa mūsu Eiropas teritorijām, lai dalītos savās zināšanās ar jaunajiem fotoreportieriem. Savos semināros no Kazahstānas līdz pat Stambulai, Zviedrijai un Polijai mēs esam apmācījuši vairāk nekā 1000 dalībnieku no 70 dažādām valstīm.

NOOR pasniedzēji akadēmijai sniedz daudz vairāk par savām fotogrāfa prasmēm. Viņi palīdz dalībniekiem sakārtot savus attēlus secībā, veidot stāstus, kā arī veidot pašiem savu unikālu balsi fotogrāfijā. Viņi dalās arī ar ārkārtīgi nozīmīgām praktiskām zināšanām, māca strādāt ar fiksāžas šķīdumiem un sniedz padomus par drošību, jo daudzi meistarklašu dalībnieki plāno doties strādāt konfliktu skartajās zonās.

Viņu sniegtais atbalsts ar to vien nebeidzas. Iesaistoties Nikon-NOOR akadēmijā, dalībnieki iegūst arvien plašāku sadarbības tīklu ar citiem jauniem un profesionāliem fotogrāfiem, kas arī turpmāk karjeras izaugsmes procesā sniegs savu palīdzību.