Nikon Imaging | Latvija | Europe

Atklājiet, apgūstiet, kopīgojiet fotogrāfiju un iedvesmojieties! Sazinieties ar mums, izmantojot Nikon sociālo tīklu kanālus.

Pievienojieties mums vietnē Facebook

Apmeklējiet mūs vietnē Facebook, kur miljoniem Nikon cienītāju no visas pasaules stāsta par saviem fotografēšanas iedvesmas avotiem. Pievienojieties grupai un parādiet mums un citiem savas radošās idejas!

Skatiet mūsu jaunumus vietnē Twitter

Sazinieties un esiet informēts par jaunumiem, skatiet noderīgus padomus par fotografēšanu, lieliskus attēlus un daudz ko citu: sekojiet mums vietnē Twitter.

Iedvesmojieties vietnē Flickr

Lai iedvesma jūs nepamet! Mūsu Flickr fotoattēlu straumē jūs atklāsiet bagātīgus vizuālos resursus, kur smelties iedvesmu fotografēšanai. Varat arī pievienoties oficiālajai Nikon Flickr grupai, lai palielinātu izredzes tikt publicētam Nikon plūsmā. Vai izklausās interesanti? Uzziniet vairāk par funkciju Mēneša fotogrāfija.

Esiet daļa no mūsu Google + kopienas

Pievienojieties mums pakalpojumā Google + un kļūstiet par dalībnieku mūsu aizvien pieaugošajā kopienā, ko veido prasmīgi fotogrāfi un Nikon cienītāji. Šeit iegūsiet gan noderīgus trikus, gan izvērstus padomus fotografēšanā. Esiet daļa no šīs entuziastu kopienas un piedalieties tās ikdienā.

Apmeklējiet mūsu Nikon emuāru

Lai uzzinātu par profesionālajām funkcijām un iegūtu padziļinātu izpratni par fotogrāfiju uzņemšanu, apmeklējiet vai abonējiet mūsu emuāru.

Uzziniet vairāk mūsu YouTube kanālā

Vai vēlaties uzlabot fotografēšanas prasmes? Skatiet padomus Nikon Europe izveidotajā YouTube kanālā. Izpētiet pasaules labāko un atzītāko fotogrāfu sniegtos labākos ieteikumus un produktu apskatus, kā arī iedvesmojieties no viņu darbiem. Skatieties mūsu Nikon School videoklipus, no kuriem varat uzzināt, kā atdzīviniet savas radošās idejas, izmantojot īpašus padomus un ieteikumus.