Nikon Imaging | Latvija | Europe

Iepazīstieties ar Nikon sūtņiem

Nikon sūtņi ir vairāki no vistalantīgākajiem un ietekmīgākajiem vizuālās mākslas meistariem, kas šodien darbojas šajā nozarē. Šie apdāvinātie, iedvesmojošie stāstnieki paceļas augstāk par pārējiem un lūkojas tālāk, tādēļ cilvēki apbrīno viņu aizrautību, enerģiju un nodošanos savam aicinājumam.

Nikon sūtņi ir talantīgi un ietekmīgi attēlveidošanas mākslinieki, kas izmanto nozares jaunākās tehnoloģijas un izpratni par sociālajām tendencēm, pārstāvot pašreizējo paaudzi. Nikon sūtņi dalās savās tehniskajās zināšanās un aizrautībā ar profesionāliem fotogrāfiem, un tiem, kam ir dziļa interese par fotografēšanu, izmantojot seminārus, izstādes, tiešsaistes konsultācijas, un sociālo tīklu pakalpojumus.

Nikon pilnvarojis Nikon sūtņus parādīt Nikon attēlveidošanas produktu iespējas un lietderību sabiedrībai un profesionāliem tēla veidotājiem, tomēr to darba izteiksmīgais saturs ir tikai un vienīgi viņu pašu radīts. Nikon sūtņi ir neatkarīgi līgumslēdzēji un vizuālie mākslinieki, un nav Nikon darbinieki. Nikon sūtņi ir atbildīgi par savu fotogrāfiju, mājas lapu, izstāžu un vizuālo attēlu saturu, un to, kādā veidā šāds saturs un attēli ir iegūti. Vēstījumi, uzskati vai viedokļi, kas pausti sūtņu veidotajās fotogrāfijās, mājas lapās, izstādēs vai vizuālajos attēlos, ne vienmēr atspoguļo Nikon vai Nikon darbinieku viedokļus vai uzskatus.