Nikon Imaging | Latvija | Europe

Nikon D3400 — “Riekstkodis” tumsā

Sadarbībā ar Melisu Čepski (Melissa Chapski) un deju fotogrāfu Lorāna Liotardo (Laurent Liotardo) uzņēmums Nikon ekskluzīvā fotosesijā parādīja, kā, izmantojot jauno kameru Nikon D3400 — iesācējiem paredzēto DX formāta digitālo vienobjektīva spoguļkameru —, var viegli uzņemt augstas kvalitātes attēlus un acumirklī tos kopīgot.

Skaitiet, kā Melisa izpilda pasaulslaveno klasisko Ziemassvētku deju un kā Amsterdamas teātris “De Brakke Grond” pārvērties par unikālu fotosesijas vietu (#D3400tumsā).

Nikon D3400 fotosesija vājā apgaismojumā | “Saldumu fejas deja” tumsā

Nikon piedāvā — “Saldumu fejas deja” no baleta “Riekstkodis”

Lorāns

Lorāns ir dzimis Marseļā, Francijas dienvidos, taču tagad dzīvo Londonā un jau vairāk nekā 10 gadus ir profesionāls fotogrāfs, specializējoties deju, filmu un kāzu fotografēšanā.

Papildus fotografēšanai Lorāna kaislība ir arī balets — viņa galvenais iedvesmas avots. Viņš ir bijis profesionāls baletdejotājs kopš 17 gadu vecuma un savas karjeras laikā ir uzstājies visā Francijā. Lielbritānijā viņš ieradās 2003. gadā, lai pievienotos Anglijas Nacionālajam baletam, kurā viņš dejo joprojām. Lorāns daudzus gadus ir strādājis ar Nikon kamerām, jo īpaši D810, D5 un D700, un bieži izmanto NIKKOR fiksēta fokusa objektīvus (AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED, AF-S VR Micro NIKKOR 105mm f/2.8G IF-ED, AF-S NIKKOR 105mm f/1.4E ED), dodot tiem priekšroku salīdzinājumā ar citiem objektīviem.

Melisa Čepski

19 gadus vecā Melisa Čepski dejo kopš 15 gadu vecuma, un baleta pasaulē tas ir samērā īss laiks. Melisa nāk no Masačūsetsas štata ASV un ir mācījusies Elisona baleta profesionālās apmācības programmā Ņujorkā. Pašlaik viņa dzīvo Amsterdamā, kur kopš 2015. gada augusta dejo Nīderlandes Nacionālā baleta jauniešu trupā. Viņa ir piedalījusies daudzos starptautiskos konkursos, bet 2015. gadā ieguva zelta medaļu Indianapolisas Starptautiskajā baleta konkursā un Amerikas Jauno dejotāju Grand Prix konkursā.