Nikon Imaging | Latvija | Europe

ES ESMU Lūsija Spišakova, emuāra Originalni Svatba redaktore

Lūsija Spišakova (Lucie Spišáková) ir čehu blogere, viedokļu ietekmētāja un gadu vecas meitiņas māte. Kad Lūsija nav aizņemta, rūpējoties par meitu, viņa vada savu veiksmīgo kāzu emuāru Originalni Svatba.

Emuāru viņa izveidoja 2011. gadā kā iedvesmas avotu, kurā tiek stāstīts par skaisto un unikālo kāzu dienu. Tajā ir aprakstīts viss — sākot ar saderināšanos, kāzu plānošanu un sagatavošanos tām un beidzot ar skaistām kāzu publikācijām. Turklāt emuārs ir jaunāko kāzu tendenču, iedvesmas, krāsu palešu un kāzu pakalpojumu sniedzēju avots. Lūsijai patīk uzņemt fotogrāfijas un iemūžināt ikdienas dzīves skaistumu, jo īpaši tagad, kad viņas dzīvē ir ienākusi meitiņa.
Lucie Spišáková

Jautājumi un atbildes

Kāpēc jūs savai karjerai izvēlējāties tieši kāzu nozari?
Pirms dažiem gadiem, kad plānoju savas kāzas, iedvesmu meklēju daudzos ārzemju kāzu emuāros. Pēc savām kāzām es izveidoju savu kāzu emuāru, kurā parādīju unikālas vietējās kāzas. Es vēlējos, lai čehu līgavas varētu gūt iedvesmu savā valodā, kā arī atrast vietējos kāzu pakalpojumu sniedzējus.

No visām jūsu emuārā redzamajām kāzām, kuras ir jums vismīļākās?
Manas vismīļākās kāzas bija kāzas Venēcijā, kurās fotografēja Matejs Trasaks (Matej Trasák). Kaut arī laika apstākļi nebija nevainojami, attēlos bija jūtama skaista atmosfēra, un kāzu portreti bija satriecoši.
Man šīs kāzas patīk, arī pateicoties to dabiskajai gaismai, dominējošajai zaļajai krāsai un skaistajām dekorācijām.

Cik liela nozīme jūsuprāt kāzās ir fotogrāfijām?
Manuprāt, vissvarīgākais un vislabākais pāra ieguldījums ir saistīts ar kāzu fotogrāfu. Jo atmiņas, lai arī cik tās ir spēcīgas, laika gaitā izgaisīs. Kāzu fotogrāfijas pat pēc daudziem gadiem var atgādināt par šajā svarīgajā dienā piedzīvotajām emocijām un skaistajiem mirkļiem.