Nikon Imaging | Latvija | Europe

ES ESMU Nesa Bonomo, emuāra La Mariée Aux Pieds Nus dibinātāja

Nesa Bonomo (Nessa Buonomo) dzīvo Lionā. Viņa ir profesionāla kāzu emuāriste, mākslinieciskā vadītāja un autore.

2008. gadā viņa kopā ar savu līgavaini pārcēlās uz Sanfrancisko, Kaliforniju, kur pirmo reizi atklāja amerikāņu kāzu emuārus. Viņa zināja, ka Francijā nav nekā līdzīga, kas sniegtu iedvesmu topošajām līgavām, tāpēc, atgriezusies Parīzē, Nesa izveidoja pati savu kāzu emuāru La Mariée Aux Pieds Nus. Emuārs ātri ieguva popularitāti, un jau 2011. gadā Nesa kļuva par pirmās kāzu izstādes vadītāju. Tagad Parīzē katru gadu tiek rīkota izstāde LOVE/ETC, kurā piedalās uzņēmēji no visas pasaules, — lai parādītu savu darbu līgavām un līgavaiņiem, kuri alkst izzināt jaunākās kāzu tendences.

2016. gadā Nesa Lionā atklāja savu fotostudiju ar nosaukumu Studio Quotidien. Fotostudija tika atvērta ar nolūku pilnveidot un attīstīt nozares profesionāļu darbu, piemēram, fotogrāfu, kāzu un juvelierizstrādājumu dizaineru, lai ikviena pāra sapņi par kāzām kļūtu par realitāti.
Nessa Buonomo

Jautājumi un atbildes

Kāpēc jūs savai karjerai izvēlējāties tieši kāzu nozari?
Kad 2009. gadā izveidoju savu emuāru, nemaz neplānoju kļūt par profesionālu kāzu emuāristi. Tolaik, pateicoties jauniem mazumtirgotājiem, kuri līdzīgi kā es palīdzēja ieviest Francijā jaunas kāzu tendences, Francijas kāzu nozare piedzīvoja renesansi. Mans emuārs bija ideāla platforma, lai piedalītos šajā evolūcijā, un karjera kāzu nozarē bija dabisks turpinājums iesāktajam.

No visām jūsu emuārā redzamajām kāzām, kuras ir jums vismīļākās?
Man vistuvākās ir Robija un Marinas kāzas, kuras tika rīkotas pagājušajā gadā Elzasā. Man tās tik ļoti patīk, jo es kā emuāriste tajās saskatīju visu, kas man tik ļoti kāzās patīk. Viņu kāzu fotogrāfijas ir satriecošas. Man patīk dabisks, autentisks un vienkāršs stils, kur katra nianse ir pilnībā pārdomāta un apdomāta. Šīs kāzas man ir īpašas arī tādēļ, ka man bija uzticēti ziedi un dekorācijas, bet jo īpaši tādēļ, ka Robijs un Marina ir man tuvi draugi, tādēļ es šīs kāzas varēju baudīt arī kā viesis.  Būt ar viņiem kopā šajā īpašajā dienā bija skaista pieredze man un visiem pārējiem viesiem.

Cik liela nozīme jūsuprāt kāzās ir fotogrāfijām?
Tiem pāriem, kuri vēlas samazināt savu kāzu budžetu, es vienmēr saku, ka kompromisu nedrīkst meklēt fotogrāfiju uzņemšanā. Tas ir vienīgais veids, kā iemūžināt atmiņas un pēc kāzām dalīties pieredzē ar citiem. Fotogrāfijās vēl gadiem ilgi tiek glabāta šī svarīgā dzīves diena.