Nikon Imaging | Latvija | Europe

ES ESMU Elēna Saija, emuāra Wedding Wonderland dibinātāja

Kāzas Elēna Saija (Elena Saia) iemīlēja pirms dažiem gadiem, kad bija ķērusies klāt pati savu kāzu plānošanai. Viņa saprata, ka spēj domāt vienīgi par kāzām. Tā 2012. gada sākumā viņa izveidoja emuāru Wedding Wonderland, kurā rakstīja par radošām kāzām un publicēja skaistas fotogrāfijas. Emuārs Wedding Wonderland ātri kļuva par vienu no Itālijas populārākajiem kāzu emuāriem, iedvesmojot tūkstošiem pāru viņu kāzu plānošanā.

Elēnas mērķis jau kopš emuāra izveides brīža ir bijis palīdzēt topošajām līgavām un līgavaiņiem radīt īpaši personiskas kāzas. Ir pagājuši pieci gadi, un nu Elēna ar prieku sauc emuāru par savu pamatdarbu. Katru dienu viņa vairākas stundas pavada, aplūkojot fotogrāfijas ar pāriem, kuri ir iemīlējušies viens otrā. Elēna uzskata, ka viņai ir ļoti paveicies!
Elena Saia

Jautājumi un atbildes

Kāpēc jūs savai karjerai izvēlējāties tieši kāzu nozari?
Tas notika nejauši! Sākumā emuārs Wedding Wonderland bija tikai hobijs (ļoti laikietilpīgs). Tomēr visu laiku mani nepameta cerība, ka es to varētu pārvērst par kaut ko lielāku. Man patīk strādāt kāzu nozarē — mani vienmēr ieskauj skaistums, un es ik dienas varu radīt kaut ko jaunu.

No visām jūsu emuārā redzamajām kāzām, kuras ir jums vismīļākās?
To ir tik daudz! Ja man jāizvēlas vienas, es teiktu, ka tās bija krāšņās kāzas ar tematiku Sapnis vasaras naktī, kurās piedalījos šī gada sākuma. Tajās bija viss, kas man patīk: koka un zelta elementi, izteiktas krāsas, garš galds, pasakainas gaismu virtenes un vēl daudz citu radošu detaļu.

Cik liela nozīme jūsuprāt kāzās ir fotogrāfijām?
Kāzu fotogrāfijas ir ārkārtīgi svarīgas — līgavas pavada daudz laika, pārdomājot katru detaļu, kleitu, ziedus, pateicības dāvanas, tomēr visbiežāk kāzas ilgst tikai dažas stundas. Kāzu diena beidzas tik ātri! Visi pāri ir pelnījuši izcilu fotogrāfu, kurš spēj iemūžināt visus šos brīnišķīgos un tik svarīgos brīžus.