Nikon Imaging | Latvija | Europe

ES ESMU Luīze Bjūksa, emuāra B.LOVED redaktore

Luīze Bjūksa (Louise Beukes) ir beigusi interjera dizaina kursus. Jau sešus gadus viņa ir godalgotā kāzu un dzīves stila emuāra B.LOVED redaktore. Emuārs ir veltīts tādām tēmām kā kāzas, interjers, ģimene, mode un skaistums, un tajā var gūt visskaistākās un mūsdienīgākās idejas. Šajā periodā viņas stila darbi tika publicēti pasaulē vadošajos kāzu izdevumos. Pateicoties tam Luīze ir kļuvusi par mūsdienīgu vadošo redaktori kāzu nozarē.
Louise Beukes

Jautājumi un atbildes

Kāpēc jūs savai karjerai izvēlējāties tieši kāzu nozari?
Dažkārt pat vismazākais notikums var mainīt jūsu dzīvi.  Mana dzīve mainījās, kad kādā vēsā 2011. gada marta dienā publicēju savu pirmo emuāra ziņu. Tolaik es pat nenojautu, ka šis notikums ieraus mani aizraujošajā kāzu pasaulē. Jau drīz man bija jāspēj tikt galā ar pilna laika darbu, emuāru, kas strauji guva popularitāti un jaunās sievas statusu.

Turpmākos gadus daudz darba ieguldīju zīmola B.LOVED izveidē. Tas palielināja manu lasītāju skaitu un kultivēja talantīgu un lojālu kāzu nozares profesionāļu tīklu. 2014. gadā es beidzot saņēmos un pametu pamatdarbu, un ar sirdi un dvēseli pievērsos uzņēmumam un nozarei, kuru tik ļoti biju iemīlējusi.

No visām jūsu emuārā redzamajām kāzām, kuras ir jums vismīļākās?
Gadu gaitā esmu iemīlējusi visas emuārā B.LOVED publicētās kāzas, tomēr mans šī gada favorīts ir Eduardo un Kleirannas kāzas, kas tika veidotas britu un brazīliešu stilā. Kāzas tika rīkotas Eduardo vectēva mājā, ar skatu uz Dienviddaunsu. Tajā tika apvienoti tradicionālie angļu kāzu elementi un Brazīlijas svinību atmosfēra. Kleiranna savu mūsdienu stila līgavas kleitu pasūtīja pie britu dizaina zīmola Self Portrait, un tā bija satriecoša. Kāzu brīvdabas telts tika piepildīta ar pasakainām angļu rozēm, hortenzijām un peonijām. Viesi tika izklaidēti brazīļu stilā. Dejas turpinājās līdz pat 1:00 no rīta.

Cik liela nozīme jūsuprāt kāzās ir fotogrāfijām?
Kad ir apēsts pēdējais kūkas gabals, no kāzu pušķa ir nokritusi pēdējā ziedlapiņa un pirmā skūpsta romantika šķiet kā tāls sapnis, tieši fotogrāfijās ir iemūžinātas kāzu dienas atmiņas.  Saņemot kāzu dienas fotogrāfijas, sajūtas ir gandrīz tikpat aizraujošas kā pašā kāzu dienā!  No jauna izdzīvojot brīžus, aplūkojot savas kāzas no citas perspektīvas, redzot mīlestību un smieklus viesu sejās, novērtējot visas sīkās nianses, tiek pavadīti vairāki mēneši, rūpīgi izvēloties visskaistākos attēlus.  Fotogrāfijas un albumi ir ne tikai mēnešiem un gadiem ilgi uzkrātu atmiņu avots, tie ir arī vērtīgs mantojums nākamajām paaudzēm, ko izmantot, lai ieskatītos pagātnē.