Nikon Imaging | Latvija | Europe

Projekts Nikon Eiropas kāzu kolektīvs, kura izveidē izmantota kamera Nikon D850

Kāzu ceremonija ir viens no vissvarīgākajiem notikumiem pāra kopdzīvē, un šīs dienas fotogrāfijas būs īpaši vērtīga piemiņa. Lai iemūžinātu šī notikuma mirkļus, jāpieaicina ļoti talantīgs fotogrāfs.

Kāzu fotogrāfiju kolekcija līdzinās stāstam — sākot ar gredzenu apmaiņu līdz pat pirmajai dejai. Lielākā daļa pāru savu stāstu vēlas izstāstīt unikālā veidā.

Nikon Eiropas kāzu kolektīvs atklāj jaunākās kāzu tendences un kontinentālās fotogrāfijas stilus. Projektā piedalās Eiropā vislabākie kāzu fotogrāfi un blogeri, kurus ir rūpīgi atlasījuši Nikon darbinieki.

Lai fotogrāfi varētu piedalīties projektā Nikon Eiropas kāzu kolektīvs, Nikon rīkoja atlasi. Pirmais uzdevums bija izveidot radošu fotogrāfiju, izmantojot kameru Nikon D850. Fotogrāfi iemūžināja dažas vislabākās un unikālākās kāzu tradīcijas savā valstī.

Visi projekta Nikon Eiropas kāzu kolektīvs fotogrāfi izmantoja jauno kameru D850, kuras ātrais īpaši augstas izšķirtspējas FX formāta sensors ar 45,7 megapikseļu faktisko izšķirtspēju nodrošina smalki detalizētus 45,4 megapikseļu failus.