Nikon Imaging | Latvija | Europe
©Ross Hārvijs

Nikon Eiropas kāzu kolektīva katalogs

Kāzu fotogrāfijas pielāgo savu stilu ar katru mainīgo modes tendenci. Šajā katalogā Nikon Eiropas kāzu kolektīvs ir atklājis klasisko, mūsdienīgo un drīzumā sagaidāmo tendenču kāzu fotogrāfiju aizraujošu kolekciju — tās visas uzņemtas ar Nikon kameru un NIKKOR objektīviem, kā arī sniedz padomus, kā atkārtoti uzņemt ikoniskus fotoattēlus.

Zelta stunda

Šis klasiskais fotoattēls, kas parasti ir jaunlaulāto portrets, ir viens no mirkļiem, ko iemūžināt, kad ir pieejama laba saules gaisma. Tas ieskauj pāri saules maigajos zelta staros, pirms tā noriet.

Uzņēmušas Simona Smerčkova un Kamilla Saliba Austrijā, izmantojot kameru D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED

“Noteikti pārbaudiet precīzu saulrieta laiku un jau iepriekš ieplānojiet laiku, jo jums būs tikai nedaudz laika iemūžināt mirkli zelta apgaismojumā. Es izmantoju objektīvu AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED, lai tvertu brīnišķīgo ainavu, kamēr pāris atspīdēja romantiskā saules gaismā.”

Simona Smerčkova un Kamilla Saliba, Čehija

Uzņēmusi Hloja Lapeisonī Francijā, izmantojot kameru D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 85mm f/1.8G

Uzņēmusi Hloja Lapeisonī Grieķijā, izmantojot kameru D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G

Komplicēta rediģēšana

Pēdējos gados populāri ir veikt ievērojamas izmaiņas — no vinjetēm un slīpuma maiņas līdz precīzām krāsām un mākslīgiem objektīvu atspīdumiem. Šie rediģēšanas stili piedāvā idillisku dūmaku, padara kleitu baltāku un piešķir zobiem papildu dzirksti.

Uzņēmušas Simona Smerčkova un Kamilla Saliba Čehijā, izmantojot kameru D850 un objektīvu AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED

“Varat samazināt laiku, kāds nepieciešams rediģēšanai, pilnībā izmantojot sava aprīkojuma tehniskās iespējas. Es izmantoju objektīvu AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED, lai ievietotu pāri kadrā, un samazināju aizvara ātrumu līdz 1/50, tverot krītošās ziedlapiņas, vienlaikus saglabājot enerģiskas un dzīvīgas pāra sejas izteiksmes. Lai iegūtu teatrālu efektu, es pārveidoju attēlu par melnbaltu, koncentrējos uz pāri, un krītošās ziedlapiņas un citi uzmanības novērsēji saplūda ar fonu.”

Simona Smerčkova un Kamilla Saliba, Čehija

Uzņēmušas Simona Smerčkova un Kamilla Saliba Čehijā, izmantojot kameru D850 un objektīvu AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED

Fotogrāfijas ar stāstu

Šai tendencei ir raksturīga vesela stāsta iemūžināšana, atspoguļojot visu pasākumu. Mazās detaļas tiek lieliski fokusētas, piemēram, līgavas pušķa, viņas kurpju, dekorāciju, kāzu tortes un pat mielasta stilīgs fotoattēls.

Uzņēmušas Simona Smerčkova un Kamilla Saliba Čehijā, izmantojot kameru D850 un objektīvu AF-S NIKKOR 85mm f/1.8G

D850 klusais aizvara režīms palīdz kāzu fotogrāfiem būt neredzamiem, kas bija svarīgi šajā gadījumā, kad līgava grasījās iet pa eju. Proti, es varēju diskrēti uzņemt attēlu, netraucējot viņai. Tas apvienojumā ar kameras ļoti ātro aizvara ātrumu palīdzēja iemūžināt šo gaistošo mirkli.”

Simona Smerčkova un Kamilla Saliba, Čehija