Nikon Imaging | Latvija | Europe
©Ross Hārvijs

Nikon Eiropas kāzu kolektīva katalogs

Kāzu fotogrāfijas pielāgo savu stilu ar katru mainīgo modes tendenci. Šajā katalogā Nikon Eiropas kāzu kolektīvs ir atklājis klasisko, mūsdienīgo un drīzumā sagaidāmo tendenču kāzu fotogrāfiju aizraujošu kolekciju — tās visas uzņemtas ar Nikon kameru un NIKKOR objektīviem, kā arī sniedz padomus, kā atkārtoti uzņemt ikoniskus fotoattēlus.

Radošā zibspuldze

Parasti zibspuldze ir nepieciešama ikvienās kāzās, un pēdējos gados fotogrāfi ir to izmantojuši radošāk neatkarīgi no tā, vai tas rada kustīgumu attēlā bez kustībām vai rada izgaismojuma sērijveida uzņemšanu īpašā mirklī.

Uzņēmis Ross Hārvijs Kaprī, izmantojot kameru D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

“Samazinot aizvara ātrumu un novietojot attēla sensoru plašākā apgaismojumā, varat būt īpaši radošs, iemūžinot apmeklētāju kustības. Es iestatu aizvara ātrumu uz 1 s, aktivizēju zibspuldzi, nospiežot aizvaru, un pārvietoju kameru, kamēr aizvars ir atvērts. Šādi es varu spēlēties ar apkārtējo apgaismojumu ap dejojošo pāri.”

Ross Hārvijs, Apvienotā Karaliste

Reportāža

Arvien populārākas kļūst atbrīvotākas un neformālākas reportāžas, bet ideja uzņemt fotogrāfijas ar stāstu pagaidām ir nolikta plauktiņā. Sīkās detaļas saplūst ar fonu, un uzmanība tiek koncentrēta uz cilvēkiem, nepārvērtējamām jūtu izpausmēm un reakcijām.

Uzņēmušas Simona Smerčkova un Kamilla Saliba Čehijā, izmantojot kameru D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

“Objektīvs AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED deva man iespēju uzņemt sirsnīgu līgavas un viņas vecmāmiņas tuvplānu, kā arī iemūžināt viņu nepārprotamo emocionālo saikni no citas telpas puses.”

Simona Smerčkova un Kamilla Saliba, Čehija

Kontrasta apgaismojums

Problemātisks apgaismojums vasaras pilnbriedā un neērtas kāzu norises vietas var radīt izaicinājumus, kas jāpārvar. Mūsdienās kāzu fotogrāfi ir iecienījuši augstu apgaismojuma kontrastu, kas rada iespaidīgas fotogrāfijas.

Uzņēmis Ross Hārvijs Itālijā, izmantojot kameru D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

“Savam piedzīvojumam izmantojiet dabiskos gaismas avotus — kad gaisma izlaužas cauri ēnām, tā var būt izcila iespēja uzņemt fotoattēlu dabiskā kontrastā. Es pamanīju gaismas staru cauri spraugai starp divām ēkām un izmantoju objektīvu AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G, kas ir lieliski piemērots uzņemšanai vājā apgaismojumā, lai uzņemtu šo krāsaino un pārsteidzošo attēlu.”

Ross Hārvijs, Apvienotā Karaliste

Uzņēmusi Hloja Lapeisonī Francijā, izmantojot kameru D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

Teatrāli attēli

Mūsdienās pāri vēlas savās kāzās iemūžināt emocijas, lai parādītu, cik dinamiska bija viņu dienu. Varētu teikt, ka šiem uzņēmumiem ir raksturīgas iepriekš populāro teatrālo fotogrāfiju iezīmes, un tajos var būt iemūžinātas gan teatrālas ainas, gan darbības.

Uzņēmusi Hloja Lapeisonī Grieķijā, izmantojot kameru D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

“Neuzņemiet tikai dramatiskas vietas un darbības, fokusējieties uz personas paustajām emocijām. Tā kā līgavainis un viņa viesi pārvietojās lielā ātrumā, es palielināju aizvara ātrumu līdz 1/1600, nevis samazināju to, kā to darītu daži fotogrāfi, lai sīki un detalizēti iemūžinātu viņu sejas izteiksmes.”

Hloja Lapeisonī, Francija