Nikon Imaging | Latvija | Europe
©Ross Hārvijs

Nikon Eiropas kāzu kolektīva katalogs

Kāzu fotogrāfijas pielāgo savu stilu ar katru mainīgo modes tendenci. Šajā katalogā Nikon Eiropas kāzu kolektīvs ir atklājis klasisko, mūsdienīgo un drīzumā sagaidāmo tendenču kāzu fotogrāfiju aizraujošu kolekciju — tās visas uzņemtas ar Nikon kameru un NIKKOR objektīviem, kā arī sniedz padomus, kā atkārtoti uzņemt ikoniskus fotoattēlus.

Modes stils

Iedvesmojoties no augstās modes žurnāliem un kāzu kleitu dizaineru un modes namu popularitāti vairojošām modes kampaņām, pāri var iegūt stilīgas un jaunākajām modes tendencēm atbilstošas fotogrāfijas. Līgavai uzvelkot modes nama kleitu, viņa arī vēlas “modes nama” stila fotogrāfijas.

Uzņēmis Ross Hārvijs Itālijā, izmantojot kameru D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

“Izmantojot objektīvu AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G, es varēju uzņemt šo jautro un eleganto fotogrāfiju, kas noteikti iederas modes žurnālā. Es izvēlējos šo objektīvu it īpaši tā mazā apertūras atvēruma dēļ (fotoattēls uzņemts ar f/2), kas ļāva man nedaudz izplūdināt fonu, tikai tik daudz, lai saglabātu apkārtējo vidi, koncentrējoties pilnībā uz jauno pāri.”

Ross Hārvijs, Apvienotā Karaliste

Uzņēmusi Hloja Lapeisonī Grieķijā, izmantojot kameru D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

Vienkāršība

Tendencēm attīstoties, mēs pēkšņi pamanām, ka stils kļūst pārsātināts, un rodas vēlēšanās atgriezties pie pašiem pamatiem. Ir laiks atgriezties pie pamatvērtībām, tiecoties iegūt nenovecojošas fotogrāfijas, kurās koncentrējas uz jauno pāri un ir ieskicēta vienkāršība, nevainība un atturība.

Uzņēmusi Nadja Meli Grieķijā, izmantojot kameru D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

“Es eksperimentēju ar leņķiem, lai padarītu vienkāršos fotoattēlus interesantus. Šeit es nostājos augstāk par pūli, izmantoju savu objektīvu AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G un izveidoju kadru tā, lai tajā būtu tikai līgava. Citkārt būtu uzņemta pārblīvēta pirmās dejas fotogrāfija, bet tagad tās vietā ir šī burvīgā vienkāršā fotogrāfija.”

Nadja Meli, Itālija

Tikai profesionāļi

Iedomājieties ainu, kad pēc svinīgā zvēresta jaunais pāris pagriežas pret saviem viesiem, un tie viņus sagaida nevis ar platu smaidu, bet gan ar tālruņa kameru sienu. Viesi tik dedzīgi vēlas iemūžināt īpašo mirkli, ka aizmirst savu nozīmi šajā pasākumā. Nav pārsteigums, ka pāri laipni lūdz viesiem ceremonijas laikā izslēgt mobilos tālruņus, lai fotogrāfs varētu pēc iespējas dabiskāk iemūžināt katru mirkli.

Uzņēmusi Hloja Lapeisonī Francijā, izmantojot kameru D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED