Nikon Imaging | Latvija | Europe

22-06-2018

Pieminot Deivida Duglasa Dankana dzīvi

Ar dziļām skumjām esam uzzinājuši, ka miris ievērojamais amerikāņu foto žurnālists Deivids Duglass Dankans (David Douglas Duncan). Mēs visi uzņēmumā Nikon skumstam par mūsu dārgā drauga un kolēģa zaudējumu un izsakām patiesu līdzjūtību.

D. D. Dankans sniedza plašas reportāžas no 2. pasaules kara, Korejas kara un Vjetnamas konflikta kā kara fotogrāfs. Ilgajā karjerā viņa fotogrāfijas ir publicētas laikrakstā The New York Times, žurnālā LIFE un daudzviet citur. Līdztekus kara žurnālistikai viņš ir slavens arī ar saviem Pablo Pikaso portretiem.

Viņa atzinība mūsu attēlveidošanas tehnoloģijai veicināja Nikon un NIKKOR popularitāti visā pasaulē, par ko būsim mūžam pateicīgi. Viņš bija lielisks mūsu partneris visu savu karjeru, un mēs godinām viņa nenovērtējamo ieguldījumu žurnālistikā savā 102 gadus ilgajā dzīvē.

Izsakām mūsu dziļāko līdzjūtību un godinām mūsu brīnišķīgo draugu un partneri, ar kuru esam dalījušies aizgājušā gadsimta priekos un izaicinājumos. Viņš mūžam paliks savas Nikon ģimenes sirdīs.