Nikon Imaging | Latvija | Europe

09.08.2012

Iepazīstinām ar Nikon 1 J2

Amsterdama, Nīderlande, 2012. gada 9. augusts: Apbrīnojams darbības ātrums un viedas, līdz šim neredzētas fotografēšanas funkcijas ir ļāvušas pirmajai Nikon kompaktās sistēmas kamerai kļūt par savā kategorijā visvairāk pirkto modeli Eiropā . Tagad viedā Nikon 1 J2 piedāvā vēl vairāk radošu iespēju un stilīgu piederumu, lai jūs vienmēr atrastos vienu klikšķi priekšā citiem.

Konstruēta ātrai reakcijai un vēl ātrākai darbībai, šī vienkārši lietojamā un stilīgā kamera īpaši ērti pārnēsājamā korpusā piedāvā visu, kas nepieciešams augstākās kvalitātes attēlu un video uzņemšanai. Saglabājot uzticību Nikon 1 nelielo sistēmu ērti satveramo un tikpat ērti lietojamo kameru koncepcijai, Nikon 1 J2 parādās tirgū kopā ar jauno 1 NIKKOR 11–27,5 mm f/3.5-5.6 objektīvu – īpaši plānu, kompaktu 2,5x tālummaiņas objektīvu, kura uzņemšanas diapazons spēj ietvert visas ikdienas situācijas un kas ērti ievietojams kabatā. Tostarp jaunākās paaudzes piederumi, piemēram, ūdensnecaurlaidīgs apvalks WP-N1, ļauj jums ar kameru iemūžināt arī zemūdens ainavas.

Nikon Europe ražojumu menedžeris Džordi Brinkmans (Jordi Brinkman) stāsta: "Nikon 1 koncepcija izrādījās ļoti veiksmīga, un mēs patiesi lepojamies ar šo jauno modeli. Kā jau tas gaidāms no Nikon 1 kameras, J2 ir aprīkota ar īpaši ātrdarbīgu sensoru, kas garantē lielisku fotogrāfiju un video uzņemšanu. Tāpat kā citos Nikon 1 sērijas modeļos, tajā ideāli ir līdzsvarota attēla kvalitāte un sistēmas izmēri, bet papildus tam ieviestas arī jaunas uzņemšanas funkcijas, piemēram, kustības momentuzņēmums un viedais fotogrāfijas atlasītājs. Mēs esam pievienojuši jaunas krāsas, kas ļaus apmierināt katra ģimenes locekļa gaumi, kā arī intuitīvas jaunas funkcijas, piemēram, radošo režīmu, kas patiks cilvēkiem, kuri vēlas iegūt ko vairāk par kompaktkameru, vai arī vienobjektīva spoguļkameru lietotājiem, kuri meklē ērti pārnēsājamu kameru ar augstu radošo potenciālu."

Skatit vairak »