Nikon Imaging | Latvija | Europe

11-07-2017

Ātrāks. Asāks. Labāks. Jaunais telefoto tālummaiņas objektīvs AF-P NIKKOR 70–300 mm ED VR.

Amsterdama, Nīderlande, 2017. gada 11. jūlijs: Nikon piedāvā sporta, dzīvās dabas un ceļojumu fotogrāfiem iespēju tvert labākus telefoto uzņēmumus ar jauno objektīvu AF-P NIKKOR 70–300mm f/4.5-5.6E ED VR, turot kameru rokās. Ātrāks režīms AF plus SPORT VR tver dinamisku kustību, nezaudējot asumu. Atvieglotā, laikapstākļu izturīgā konstrukcija ļauj jums doties jebkur.

Uzvarētāja emocijas, putni lidojumā — jaunākais telefoto tālummaiņas objektīva modelis ar pilnrāmja kadra uzņemšanu tver izcilus attēlus un video. Šis AF-P NIKKOR objektīvs ir aprīkots ar Nikon soļu motoru, kas īpaši ātri un klusi noregulē fokusu uz objekta. Vibrāciju samazināšanas (VR) sistēma tagad ir ātrāka, klusāka un efektīvāka. Turklāt šis objektīvs no Nikon profesionālajiem objektīviem ir pārmantojis režīmu SPORT VR. Fotogrāfi, kuri uzņem fotogrāfijas ar dinamiskām kustībām, ir īpaši iecienījuši režīmu SPORT VR, kas ļauj izcilā kvalitātē tvert ātrkustīgus objektus — pat gadījumā, ja tie pārvietojas haotiski. Papildu funkcijas, kas pārņemtas no Nikon profesionālajiem objektīviem, iekļauj elektromagnētisko diafragmu, kura lielā kadru uzņemšanas ātrumā ļauj iestatīt precīzu ekspozīciju. Turklāt A/M un M/A fokusa režīmu slēdži ļauj kontrolēt manuālā fokusa korekciju, vienkārši pagriežot fokusa gredzenu. M/A režīms, kas ir sporta fotogrāfu iecienītā iespēja, ļauj pārslēgties praktiski bez laika aiztures. A/M fokusa režīms ir mazāk jutīgs — tas palīdz novērst nejaušu pārslēgšanu uz manuālo režīmu.

Nikon Europe produktu mārketinga nodaļas vadītājs Dērks Džespers (Dirk Jasper) stāsta: “Jaunais AF-P 70–300 mm objektīvs paver daudzveidīgas telefoto uzņemšanas iespējas, turot kameru rokās. Pēc iesakņojušās tradīcijas Nikon savas pārbaudītās profesionālās tehnoloģijas ievieš pieejamākos objektīvos, un šis jaunais objektīvs ir modernākais šīs tradīcijas iedvesmotais izstrādājums. Profesionālās funkcijas, piemēram, režīms SPORT VR un M/A manuālā fokusa korekcija, ir īpaši noderīgas iespējas fotogrāfiem, kuri uzņem fotogrāfijas sarežģītos apstākļos.”

Būtisks jauninājums — jaunas objektīva AF-P NIKKOR 70–300mm f/4.5-5.6E ED VR funkcijas

Labāka pielāgojamība: šim 70–300 mm telefoto tālummaiņas objektīvam (105–450 mm, kad izmanto ar Nikon DX formāta vienobjektīva spoguļkameru) tagad ir 1,2 m minimālais fokusa attālums visā tālummaiņas diapazonā un 0,25x maksimālais atveides koeficients.
AF-P soļu motors: īpaši ātra un īpaši klusa autofokusa darbība. Ļauj uzņemt videoierakstu gandrīz bez piedziņas trokšņa.
Uzlabota vibrāciju samazināšanas (VR) sistēma: ļauj uzņemt fotogrāfijas, izmantojot 4,5 soļus mazāku aizvara ātrumu, nekā tas būtu iespējams pretējā gadījumā.¹
Režīms VR SPORT: skatu meklētājā nodrošina stabilāku attēlu, kas palīdz, kad tiek uzņemtas fotogrāfijas ar īpaši ātrām darbībām vai panoramējot.
Laikapstākļu izturīga konstrukcija: visas objektīva cilindra kustīgās daļas ir noblīvētas pret putekļiem un ūdens pilieniem.
Elektromagnētiskā 9 lapiņu diafragma: nodrošina konsekventu automātisko ekspozīcijas vadību pat lielātruma sērijveida uzņemšanas laikā. Noapaļotās diafragmas lapiņas nodrošina dabisku izplūduma efektu.
Izcila vadība: A/M un M/A fokusa režīmu slēdži. Gan fokusa gredzena, gan tālummaiņas gredzena virsma ir rievota, un tas nodrošina ciešu satvērienu.

¹ Pamatojoties uz CIPA standartiem.