Nikon Imaging | Latvija | Europe

14-07-2016

Jaunais Nikon MONARCH HG klāsts – modernākie modeļi MONARCH binokļu vēsturē

Amsterdama, Nīderlande, 2016. gada 14. jūlijā: Nodrošinot augstu optisko veiktspēju, asumu visā skata laukā un patīkamas, dabiskas krāsas kompaktā korpusā, jaunie MONARCH HG 8x42 un 10x42 binokļi garantē visaugstāko sniegumu visā MONARCH modeļu klāstā.

Plašs šķietamais skata lauks (60,3˚ modelim 8×42 un 62,2˚ modelim 10×42) nodrošina aizraujošus novērojumus, savukārt lauka izliekuma mazināšanas objektīva sistēma garantē asas un skaidras detaļas līdz pat objektīva perifērijai.

Īpaši zemas dispersijas (ED) stikls kompensē krāsu aberāciju, nodrošinot kontrastainu augstas izšķirtspējas attēlu un dabisku krāsu atveidi. Visi objektīvi pārklāti ar augstas kvalitātes daudzslāņu pārklājumu, bet trīsstūra prizmai uzklāts dielektrisks īpaši atstarojošs daudzslāņu prizmas pārklājums. Šāda kombinācija nodrošina īpaši spilgtu skatu ar līdz pat 92% vai augstāku gaismas pārvadi.

Plānais korpuss ir kompakts un viegls, tādēļ binokli var bez problēmām ņemt līdz visos ceļojumos, savukārt magnija sakausējuma korpuss un objektīvs, ko aizsargā pretieskrambājumu pārklājums, padara to drošu un izturīgu. Liels attālums starp skatu meklētāju un aci nodrošina skaidru skata lauku arī tad, ja Jūs nēsājat brilles, savukārt pagriežams un pabīdāms actiņas gumijas ietvars atvieglo acu novietošanu vajadzīgajā punktā. Ar slāpekli pildītais korpuss ir ideāli piemērots jebkurām brīvdabas aktivitātēm un spēj nodrošināt MONARCH HG binokļiem izcilu ūdensdrošību līdz pat 5 m dziļumam 10 minūtes. Optiskās sistēmas neaizsvīšana no iekšpuses tiek nodrošināta arī pazemināta spiediena apstākļos līdz pat 5 000 m augstuma ekvivalentam, tādēļ Jums vienmēr būs skaidrs attēls.