Nikon Imaging | Latvija | Europe

14-07-2016

Nikon iepazīstina ar jaunu MONARCH tālskatu sēriju

Amsterdama, Nīderlande, 2016. gada 14. jūlijā: Korporācija Nikon ar prieku paziņo, ka cienītājiem tiek piedāvāta jauna MONARCH tālskatu sērija, kurā ietilpst četri modeļi un trīs šai sērijai īpaši konstruētas actiņas. Izmantojot jauna veida optisko konstrukciju, šie MONARCH tālskati garantē augstu optisko veiktspēju un kristāldzidru skata lauku. Šie jaunie modeļi aizstās tālskatus ED82/EDIII un spēs sniegt neaizmirstamus pārdzīvojumus ikvienam kaislīgam dabas vērotājam.

MONARCH tālskati nodrošina kontrastainu skata lauku, par ko jāpateicas Nikon ED (īpaši zemas dispersijas) stiklam un dzīvīgai krāsu atainošanai, jo visi objektīvi un prizmas klātas ar daudzslāņu pārklājumu teicamai gaismas pārvadei. Optimizēta fokusēšanas sistēma ļaus Jums ātrāk un precīzāk nofokusēt skatu.

MEP actiņās izmantota jauna optiskā sistēma, kuras lauka izliekuma mazināšanas objektīva sistēma garantē nemainīgu asumu un skaidru attēlu visā skata laukā, vienlaikus nodrošinot arī samērā lielu attālumu no okulāra līdz acij. Kad MEP actiņas pievienotas tālskatim, katra no tām kļūst ūdensdroša un garantē aizsardzību arī pēkšņas laika maiņas apstākļos.

Neatkarīgi no tā, vai Jums patīk vērot putnus vai baudīt aizraujošus dabasskatus nakts debesīs, tālskata alumīnija sakausējuma korpuss garantēs izturību un drošību, kas īpaši pielāgota aktivitātēm brīvā dabā. Lai cik tālu Jūs negrasītos doties un lai kādus ekstremālus apstākļus pārvarēt, MONARCH tālskati konstruēti tā, lai Jūs nepieviltu.