Nikon Imaging | Latvija | Europe

06-10-2016

Iepazīstiet Nikon jaunos lāzera tālmērus COOLSHOT 80i VR/COOLSHOT 80 VR golfam

Amsterdama, Nīderlande, 2016. gada 6. oktobris: Nikon priecājas iepazīstināt Jūs ar jaunajiem lāzera tālmēriem COOLSHOT 80i VR un COOLSHOT 80 VR — inovatīviem lāzera tālmēru modeļiem ar iekļautu optisko VR (vibrācijas samazināšanas) funkciju.

Pateicoties Nikon vibrācijas samazināšanas sistēmai, roku kustību izraisīta attēla vibrācija (sinusoīdie viļņi) skatu meklētājā tiek samazināta līdz apt. 1/5 vai mazāk (pamatojoties uz Nikon mērījumu standartiem). Notēmēt uz mērķi ir daudz vieglāk, jo objekts skatu meklētājā saglabājas stabils. Šī tehnoloģija ievērojami uzlabo attālumu mērīšanu un samazina kļūdu varbūtību, piemēram, kad lāzera stars netrāpa mērķī vai tiek izmērīts attālums līdz nepareizam objektam.

Abos modeļos tiek izmantots pirmā mērķa prioritātes režīms, nevainojami mērot attālumu līdz karodziņam zālājā ar mežu fonā. Turklāt jaunā LOCKED ON tehnoloģija nozīmē, ka skatu meklētājā parādās zīme LOCKED ON, lai informētu Jūs, ka attālums līdz pirmajam mērķim ir parādīts, garantējot, ka golfa spēlētājiem viemēr ir pareiza informācija par attālumu līdz karodziņam.

COOLSHOT 80 VR ir radīts vienīgi faktiskā attāluma mērīšanai, bet COOLSHOT 80i VR ir iekļauta ID tehnoloģija, kas parāda attālumu, ņemot vērā leņķi (horizontālais attālums ± augstums) un tādējādi padarot to ideāli piemērotu lietošanai paugurainos golfa laukumos.

Gan COOLSHOT 80i VR, gan COOLSHOT 80 VR spilgtu, skaidru attēlu iegūšanai piedāvā augstas kvalitātes 6x daudzslāņu pārklājuma meklētāju, mērījuma rezultātu parādot apt. 0,5 sekunžu laikā, ko nodrošina Nikon oriģinālais datu apstrādes algoritms HYPER READ. Kompaktais ierīču dizains garantē pārnesamību un ērtu satveršanu, turklāt tās ir gatavas lietošanai jebkuros laikapstākļos, jo ir ūdensnecaurlaidīgas un piemērotas lietošanai miglā (baterijas nodalījums ir izturīgs pret lietu), ļaujot Jums koncentrēties spēlei un veikt mērījumus bez stresa.