Nikon Imaging | Latvija | Europe

06-10-2016

Iepazīstieties ar Nikon lāzera tālmēru MONARCH 7i VR

Amsterdama, Nīderlande, 2016. gada 6. oktobris: Nikon priecājas iepazīstināt ar Nikon lāzera tālmēru MONARCH 7i VR — tas ir inovatīvs modelis ar iekļautu vibrāciju samazināšanas funkciju.

MONARCH 7i VR efektīvi samazina roku kustību izraisītu attēla vibrāciju skatu meklētājā (sinusoīdos viļņus) līdz apt. 1/5 vai mazāk, pamatojoties uz Nikon mērījumu standartiem. Attēls skatu meklētājā saglabājas stabils, ļaujot daudz ērtāk tēmēt uz mērķi. Lielu attālumu mērījumi tiek arhivēti līdz pat 915 metriem aktuālā attāluma, kas apvienojumā ar VR (vibrāciju samazināšanas) tehnoloģiju ļauj ātri un vienkārši veikt pat tālu un nelielu objektu mērījumu.

Lāzera tālmērs MONARCH 7i VR spilgtu, skaidru attēlu iegūšanai piedāvā augstas kvalitātes 6x daudzslāņu pārklājuma meklētāju. ID tehnoloģija parāda horizontālo attālumu, bet Nikon oriģinālais datu apstrādes algoritms HYPER READ ļauj apt. 0,5 sekunžu laikā attēlot rezultātu displejā neatkarīgi no tā, cik tālu atrodas mērķis.

Lāzera tālmēram MONARCH 7i VR ir kompakts un viegli satverams korpuss, taču tas piedāvā augstu optisko un mērījumu veiktspēju. Situācijās, kad svarīga ir katra sekunde, attālums līdz mērķim tiek izmērīts precīzi un ātri, tādēļ tas ir lielisks partneris aktivitātēs brīvā dabā. Lāzera tālmērs MONARCH 7i VR ir gatavs lietošanai jekādos laikapstākļos, jo tas ir ūdensnecaurlaidīgs un piemērots lietošanai miglā (baterijas nodalījums ir izturīgs pret lietu).