Nikon Imaging | Latvija | Europe

15-02-2017

Nikon produkti saņem godalgu “iF Design Award 2017”

Amsterdama, Nīderlande, 2017. gada 15. februāris: uzņēmums Nikon un pašu kapitāla uzņēmums Nikon-Trimble Co., Ltd* ar prieku paziņo, ka pieci šo uzņēmumu produkti ir ieguvuši godalgu “iF Design Award 2017” produktu kategorijā.

Godalgotos produktus skatiet tālāk.

Digitālā vienobjektīva spoguļkamera Nikon D5

Nikon jaunākais un izcilākais modelis D5 ir piemērots visdažādāko ainu un objektu fotografēšanai un nodrošina nepārtrauktu uzņemšanu izcilā ātrumā, turklāt lieliski darbojas ar augstu jutības iestatījumu. Pentaprizmas abas malas ir optimizētas profesionālam lietojumam, un kopējais dizains liek kamerai izskatīties izturīgākai un ātrdarbīgākai.

Digitālā vienobjektīva spoguļkamera Nikon D500

Pusprofesionālā kamera D500 ir aprīkota ar tādu pašu 153 punktu AF sistēmu kā izcilā kamera D5. Kameras APS-C sensors ir īpaši precīzi pielāgojams, un kamera nodrošina nepārtrauktu uzņemšanu lielā ātrumā (aptuveni 10 kadri/s), kā arī telefoto efektu, kad tiek lietota kopā ar FX objektīvu. Kamera D500 ir gan novatoriska, gan iemieso kustības ideju — Nikon D sērijas modeļu dizaina idejas pamatā ir neliela pentaprizma (bez zibspuldzes), kas sašaurina priekšplānu, ļaujot pievērsties tieši objektam.

Aktīva dzīvesveida kamera KeyMission 360

KeyMission 360, pirmā Nikon aktīva dzīvesveida kamera, ir valkājamā aktīva dzīvesveida kamera, kas ir aprīkota ar priekšējo un aizmugurējo attēla sensoru, kā arī diviem NIKKOR objektīviem, kas ļauj ierakstīt izcili reālistiskus 360 grādu 4K UHD video. Kamera ir ūdensizturīga dziļumā līdz 30 m, triecienizturīga, aukstumizturīga un netīrumu necaurlaidīga.

Invertētais pētniecības mikroskops ECLIPSE Ti2

Šis izcilais novatoriskais invertēto pētniecības mikroskopu sērijas modelis ir paredzēts lietošanai bioloģijas, medicīnas un farmācijas nozarē.

Šis mikroskops atbilst dažādām pētniecības vajadzībām, un savu funkciju dēļ tas ir piemērots sarežģītam lietojumam. Mikroskopa izstrādātāji ir parūpējušies par uzlabotu lietojamību, stabilitāti un pielāgojamību.

Digitālās attēlveidošanas risinājums Nivo-i

Nivo-i ir nozares pirmā digitālo attēlveidošanas risinājumu mērierīce, kas var vienlaikus iegūt digitālos attēlus un precizēt pozicionēšanas datus.

Mērierīce ir lietojama visdažādākajās jomās — no infrastruktūras pārvaldības līdz katastrofu novēršanai: to var lietot, piemēram, betona tilta plaisu noteikšanai un pārbaudei, nogruvumu uzraudzībai, tērauda konstrukciju korekciju vadībai un citiem nolūkiem.

“iF Design Award” ir organizācijas iF International Forum Design GmbH sponsorēta globāla un prestiža dizaina godalga, kas tiek piešķirta kopš 1953. gada. Godalga tiek piešķirta vairākās kategorijās, piemēram, produkti, komunikācija un iepakojums. Šogad plaši atzīti eksperti novērtēja vairāk nekā 5500 pieteikto produktu no 59 valstīm.

* Nikon-Trimble Co., Ltd. ir Nikon un Trimble Inc. (ASV) kopuzņēmums, kurš izstrādā augstas precizitātes kontroles risinājumus, kas paredzēti produktivitātes paaugstināšanai.