Nikon Imaging | Latvija | Europe

12-04-2017

Iegūstiet mūža labāko uzņēmumu ar jauno kameru D7500

Amsterdama, Nīderlande 2017. gada 12. aprīlis. Nikon iepazīstina ar kameru D7500, kas izstrādāta, lai paplašinātu to fotogrāfu radošās iespējas, kuri no sirds nododas fotografēšanai. Kamera D7500 ir jaudīga, daudzfunkcionāla, un to raksturo pilnīga savienojamība. Tā nodrošina tādu pašu attēla kvalitāti kā Nikon DX formāta augstākās klases digitālā vienobjektīva spoguļkamera D500 un izcili darbojas pat vissarežģītākajos apstākļos.

Jaudīgā attēlu tehnoloģija un ceļošanai piemērotais korpuss nozīmē, ka kamera D7500 ir lieliski piemērota fotogrāfiem, kuri vienmēr cenšas uzņemt pēc iespējas labākus attēlus. Tāpat kā kamerai D500, arī kameras D7500 20,9 megapikseļu DX formāta CMOS attēla sensors nodrošina ISO diapazonu, kuru var paplašināt līdz neticamam līmenim — ISO 1640000 ekvivalentam. Kamerā iebūvētais Nikon programmas EXPEED 5 procesors nodrošina ātrāku un tīrāku attēlu apstrādi. Turklāt 180 tūkstošu pikseļu RGB sensora ievērojami palielinātais pikseļu skaits uzlabo mērīšanas precizitāti. Videooperatori var ierakstīt 4K/UHD video, un kamerā iebūvētā Nikon elektroniskā vibrāciju samazināšanas sistēma samazina nevēlamo kameras kustību ietekmi. Ergonomikas uzlabojumu vidū ir jauns atlokāms ekrāns ar skārienekrāna funkcijām un dziļš rokturis, kas nodrošina stabilu un ārkārtīgi ērtu satvērienu. Šī ir pirmā Nikon digitālā vienobjektīva spoguļkamera ar iebūvētu zibspuldzi, kas atbalsta radiovadāmo uzlaboto bezvadu apgaismojumu.

Džordijs Brinkmens (Jordi Brinkman), Nikon Europe Produktu ražošanas nodaļas vadītājs, komentē: “D7500 ir izcila jauna līmeņa kamera amatierfotogrāfiem, kuri jūsmo par kameras D500 iespējām, bet kuriem tik daudz profesionālo funkciju nevajag. Kamera nodrošina savā klasē labāko attēla kvalitāti kameras D500 līmenī, taču tās korpuss ir mazāks un ērtāks. Iespēja uzņemt ar ātrumu līdz 8 kadriem/s ar pilnu AF/AE paredzēšanu nodrošina nepieciešamo ātrumu un precizitāti lieliskām dinamiskas darbības fotogrāfijām. Savukārt lietotne SnapBridge ļauj fotogrāfiem kopīgot savus aizraujošos uzņēmumus neatkarīgi no atrašanās vietas.”

Galveno funkciju kopsavilkums

Augstākās klases kameras D500 attēla kvalitāte: 20,9 megapikseļu DX formāta sensors. EXPEED 5. 180 tūkstošu pikseļu RGB mērīšanas sensors.
Izcila gaismas jutība: uzņemiet lieliskus attēlus vājā apgaismojumā, izmantojot ISO diapazonu 100–51200, ko var palielināt līdz ISO 1640000 (ekvivalents).
Izcila objektu atpazīšana: 180 tūkstošu pikseļu RGB mērīšanas sensors un uzlabota sižeta atpazīšanas sistēma. Izmantojiet precīzu ekspozīciju un dinamisku kompozīciju iespējas.
Gaišo apgabalu ekspozīcijas mērīšana: piešķir prioritāti gaišākajiem elementiem kadrā, palīdzot novērst gaišo apgabalu pārgaismošanu attēlos.
Īpaši precīzs AF: 51 punkta AF sistēma nodrošina precizitāti līdz pat pārsteidzošam -3 EV iestatījumam. Sekojiet objektiem, fokusējieties uz tiem un saglabājiet fokusu, pat ja vienīgais gaismas avots ir mēness.
4K/UHD videoieraksti kinematogrāfijas kvalitātē: uzņemiet 4K/UHD 30p videoierakstus vai pilnas augstas izšķirtspējas (1080p) video ar kadru uzņemšanas ātrumu līdz 50p/60p.
Intervāla video: viegli izveidojiet vienmērīgus, atbilstoši eksponētus 4K/UHD un pilnas augstas izšķirtspējas intervāla video kamerā pilnā DX formātā.
8 kadri/s ar pilnu AF/AE paredzēšanu: uzņemiet 50 NEF (RAW) vai 100 liela izmēra, augstas kvalitātes JPEG attēlus vienā lielātruma sērijveida uzņemšanas reizē.
Atlokāms ekrāns un skārienvadība: 8 cm (3,2 collu) atlokāms monitors ar plānu korpusu. Izmantojiet autofokusa un aizvara atbrīvošanas funkcijas, lietojot skārienvadību, uzņemot tiešā skata režīmā.
Optiskais pentaprizmas skatu meklētājs: nodrošina aptuveni 100 % kadra aptvērumu.
Automātiska Picture Control: kameras Picture Control sistēmā ietilpst astoņi vadības elementi, tostarp jaunā automātiskā Picture Control funkcija, kas optimizē krāsas, kontrastu un spilgtumu atbilstoši sižetam. Automātiski pielāgo mainīgos lielumus, uzņemot vairākus kadrus.
DX formāta daudzpusīgums: kameras korpuss sver tikai 640 g (aptuveni), ir aprīkots ar dziļu rokturi un ir hermētiski noslēgts. DX NIKKOR objektīvi ir kompakti, un kameras sensora apcirpšanas koeficients 1,5x nodrošina telefoto efektu, uzņemot ar FX objektīviem.
Paplašināma sistēma: saderība ar Nikon Speedlight zibspuldzēm, kā arī Nikon stereomikrofonu ME-1 un bezvadu mikrofonu ME-W1.
Komplekti: kamerai D7500 ir pieejamas vairākas komplektu opcijas. Vai uzņemat portretus vai pilsētas skatus? Izvēlieties komplektu ar objektīvu AF-S DX NIKKOR 16-80mm f/2.8-4E ED VR. Ērta ceļošana ar kompakto objektīvu AF-S DX NIKKOR 18–140mm f/3.5-5.6G ED VR. Uzņemiet iedvesmojošus skatus, izmantojot objektīva AF-S DX NIKKOR 18-300mm f/3.5–6.3G ED VR telefoto tālummaiņas iespējas.

Saderība ar lietotni SnapBridge
Kameras Bluetooth® un Wi-Fi® iespējas ir pieejamas, tikai izmantojot SnapBridge. Nikon lietotne SnapBridge ir jāinstalē saderīgā viedierīcē, pirms lietotni SnapBridge var izmantot ar šo kameru.

Bluetooth® vārdzīme un logotipi ir reģistrētas preču zīmes, kas ir Bluetooth SIG, Inc. īpašumā, un Nikon un tās sadarbības partneri šīs zīmes izmanto saskaņā ar licenci.
Wi-Fi® un Wi-Fi Certified logotips ir reģistrētas asociācijas Wi-Fi Alliance® preču zīmes.
Android un Google Play ir Google Inc. preču zīmes.