Nikon Imaging | Latvija | Europe

03-04-2017

Nikon iepazīstina ar 100. gadadienai veltītajiem jubilejas modeļiem

Amsterdama, Nīderlande, 2017. gada 3. aprīlis: Nikon ar prieku iepazīstina ar vairākiem jubilejas modeļiem un izstrādājumiem, kas veltīti 2017. gada 25. jūlijā sagaidāmajai uzņēmuma 100. gadadienai.

Kopš aizsākumu brī˛a — 1917. gada, kad uzņēmums darbojās ar nosaukumu Nippon Kogaku K.K., — Nikon ir iepazīstinājis pasauli ar unikāliem izstrādājumiem, kuri ir būtiski paplašinājuši optiskās un precīzijas tehnoloģijas. Gadadienai veltīto izstrādājumu klāsts, ko var atpazīt pēc 100. gadadienas logotipa un īpašas apdares un detaļām, iekļauj divas novatoriskās Nikon digitālās vienobjektīva spoguļkameras, NIKKOR objektīvu ar visplašāko apertūru visā f/2,8 maksimālās apertūras objektīvu sērijā, triju NIKKOR objektīvu īpašu komplektu un triju binokļu jubilejas izdevumus.

Būs pieejama arī īpaša jubilejas izstrādājumu kolekcija. Plašāku informāciju, lūdzu, skatiet 100. gadadienas vietnē http://www.nikon.com/100th/.

Kamera D5 — 100. gadadienas izdevums

Kamera D5 ir novatoriskā Nikon digitālā vienobjektīva spoguļkamera. Šajā izdevumā novatoriskās kameras leģendārās tehniskās iespējas ir papildinātas ar tumši pelēku apdari ar metālisku spīdumu un marķējumu, kas apliecina Nikon ieguldījumu kosmosa izpētes jomā. Komplektā ir iekļauts arī gadadienai veltīts buklets ar detalizētu informāciju.

Kamera D500 — 100. gadadienas izdevums

Kameras 100. gadadienas izdevums ar pelēku apdari ar metālisku spīdumu un jubilejas logotipu ir izcils elegances un fotografēšanas tehnoloģiju apvienojums. Kameras komplektā ir iekļauts ekskluzīvs metāla futrālis ar logotipu un sērijas numuru, kā arī īpašs korpusa vāciņš un ādas siksna ar iespiesto logotipu.

Objektīvs NIKKOR 70-200E — 100. gadadienas izdevums

Objektīva AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8E FL ED VR jubilejas izdevums ir komplektēts ar atsevišķajiem stikla elementiem, kas nodrošina objektīva darbību, kā arī ar īpašu displeja statīvu un futrāli — tas palīdz garantēt objektīvam raksturīgās attēlveidošanas īpašības.

Komplekts NIKKOR Triple F2.8 Zoom Lens Set — 100. gadadienas izdevums

NIKKOR objektīvi ir kļuvuši par apzīmējumu Nikon optiskajām tehnoloģijām. Šajā jubilejas komplektā ir iekļauti trīs f/2,8 maksimālās apertūras tālummaiņas objektīvi, kas vislabāk pārstāv NIKKOR zīmolu, — platleņķa objektīvs AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED, standarta objektīvs AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8E ED VR un telefoto objektīvs AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8E FL ED VR. Uz šiem trijiem objektīviem ir iespiests viens un tas pats jubilejas sērijas numurs.

Binokļi WX 7×50 IF un WX 10×50 IF — 100. gadadienas izdevumi

Šajos izdevumos WX sērijas īpaši plata skata lauka binokļiem (WX 7×50 IF, WX 10×50 IF) ir ekskluzīvs sērijas numurs, kas ir iespiests centrālās ass augšdaļā, un gadadienas logotips, kas ir iespiests centrālās ass apakšdaļā un uz ekskluzīvas WX ādas siksnas, ko nodrošina papildus standarta komplektā iekļautajai siksnai. Šie ierobe˛otie izdevumi būs pieejams tikai simts eksemplāros (7×50 un 10×50 kopā).

Binoklis 8×30 E II — 100. gadadienas izdevums

Šis jubilejas izdevums ir veltīts Nikon produktam 8×30E II — binoklim ar klasisko taisnstūra dizainu, kurš kopš pirmā laidiena ir guvis plašu pielietojumu un popularitāti. Šis izdevums tiek nodrošināts ar jubilejas logotipu un ekskluzīvu pelēku apdari ar metālisku spīdumu. Turklāt binokļa komplektā ir iekļauta arī īpaša siksna un futrālis.

100. gadadienai veltītie jubilejas izstrādājumi

Nikon 100. gadadienas kristālu veidojums — Nikon Model I

Ikoniskais I modelis — Nikon 35 mm kamera, kura pirmo reizi ieraudzīja pasauli 1948. gadā, — ar dizainu no Swarovski*, pasaules vadošā kristālu ra˛otāja

Nikon 100. gadadienas nozīmīšu kolekcija

Šī nozīmīšu kolekcija attēlo Nikon pagājušā gadsimta vēsturiski nozīmīgākos un populārākos izstrādājumus, kā arī uzņēmuma logotipu.

Nikon 100. gadadienas miniatūra — kamera Nikon F

Nikon F — pirmais novatoriskais Nikon kameras modelis, kas noteica vienobjektīva reflekso kameru standartus visā pasaulē, — ir rūpīgi atveidots divreiz mazākos izmēros.

Nikon 100. gadadienas Premium klases kameras siksna

Izgatavota no augstākās kvalitātes Itālijas ādas, kas ir izturīga pret lietojumu un nodilumu.

Papildinformācija būs pieejama jūnijā.
Plašāku informāciju skatiet 100. gadadienas vietnē.

* Swarovski ir uzņēmuma Swarovski AG reģistrēta preču zīme.

Tehniskie dati, dizains, produkta nosaukums un komplektā ietvertie piederumi da˛ādās valstīs vai apgabalos var atšķirties. Ra˛otājs drīkst mainīt tehniskos datus un aprīkojumu bez iepriekšēja brīdinājuma un neuzņemas atbildību par šādu maiņu.