Nikon Imaging | Latvija | Europe

07-04-2017

Seši Nikon produkti iegūst “Red Dot Award: Product Design 2017”

Kamera KeyMission 360 saņēma godalgu Best of the Best

Amsterdama, Nīderlande, 2017. gada 7. janvāris. Nikon, tā meitasuzņēmums Nikon Vision Co., Ltd. un tā pašu kapitāla uzņēmums Nikon-Trimble Co., Ltd. ar prieku paziņo, ka seši šo uzņēmumu produkti saņēma godalgu Red Dot Award: Product Design 2017, ko sponsorē Vācijas organizācija Design Zentrum Nordrhein Westfalen, un kamera KeyMission 360 tika izvēlētā kā labākais produkts kategorijā Best of the Best.

Starptautiski slavenā dizaina godalga Red Dot Design Awards tiek pasniegta jau 60 gadus. Katru gadu lietpratēju ˛ūrija izvērtē jaunus produktus un gada labākajiem produktiem pasniedz godalgu, kas apliecina to kvalitāti, labu dizainu un inovāciju. “Red Dot Award: Product Design 2017” tika pieteikti vairāk nekā 5500 produktu no 54 valstīm. Šī gada godalgotie produkti tiks prezentēti īpašā izstādē, kura no 2017. gada 4. jūlija līdz 2017. gada 6. augustam norisināsies Red Dot Design muzejā Esenē, Vācijā.

Lai iegūtu plaššāku informāciju par Red Dot Design Awards, apmeklējiet Red Dot tiešsaistes vietni http://en.red-dot.org/

Labākais produkts kategorijā Best of the Best — kamera KeyMission 360

ˇūrijas paziņojums: “KeyMission 360 kompaktais dizains ataino klasisko Nikon kvalitāti. Kameras dizains demonstrē funkcionalitāti, vienkāršumu un ērtumu lietošanā. Kameras dizaina pilnība ir pamanāma pat pašās smalkākajās detaļās, un kamera ir īpaši piemērota lietošanai ārā. Tā nodrošina izcilu 360 grādu attēla kvalitāti un ir aprīkota ar attēla sensoru un NIKKOR objektīvu gan priekšpusē, gan aizmugurē. Šīs aktīva dzīvesveida kameras izsmalcinātās funkcijas ir piemērotas pat prasīgākajiem ierakstīšanas re˛īmiem.”

“Red Dot Award: Product Design 2017” uzvarētājs

KeyMission 80: “Pateicoties izcilajai stabilitātei, kompaktumam un lietotājdraudzīgajiem izmēriem, kamera KeyMission 80 spēj apmierināt augstākās lietotāju prasības un ir piemērota vairākiem lietojumu veidiem.”

Binokļi MONARCH HG: “Pateicoties izcilai optikas kvalitātei ar nevainojamu asumu, plašam skata laukam, kā arī vienkāršai un ērtai lietošanai, binokļi Monarch HG 8x42/10x42 ir labākā izvēle.”

Binokļi PROSTAFF 3S: “Binokļos Prostaff 3S 8x42/10x42 ir izmantota izcila objektīvu tehnoloģija, kas nodrošina nevainojami skaidru skatu, kā arī vienkāršu un lietotājdraudzīgu izmantošanu.”

Lāzera tālmēri golfam COOLSHOT 80i VR/COOLSHOT 80 VR: “Šo lāzera tālmēru dizains apvieno precīzu mērīšanas tehnoloģiju, ergonomiskumu un lietošanas ērtumu, un šīs īpatnības nodrošina ierīču veiksmīgo debiju.”

Digitālās attēlveidošanas risinājums Nivo-i: “Digitālās attēlveidošanas risinājums Nivo-i ir radīts ar jaunas paaudzes digitālās mērīšanas tehnoloģijas palīdzību. Profils, kas ir dinamiski izliekts uz priekšu, un īpaša krāsa oriģināli izceļ šo risinājumu citu produktu vidū.”