Nikon Imaging | Latvija | Europe

31-05-2017

Ļaujieties piedzīvojumiem ar jauno visiem laikapstākļiem piemēroto kameru COOLPIX W300

Amsterdama, Nīderlande, 2017. gada 31. maijs. Nikon iepazīstina ar jauno kameru COOLPIX W300 — visiem laikapstākļiem piemērotu kompakto kameru, kuru var izmantot arī dziļūdens apstākļos. Šī viegli lietojamā kamera ir lieliski piemērota piedzīvojumu meklētājiem un ir gatava izmantošanai brīvā dabā, pilsētā un jebkurā citā situācijā.

Kamera COOLPIX W300 viegli tver 16 megapikseļu fotogrāfijas un 4K/UHD video dziļumā līdz 30 m bez ūdensnecaurlaidīgā korpusa.¹ Šī putekļu necaurlaidīgā kompaktā kamera parāda lielisku sniegumu arī uz sauszemes, ļaujot veikt fotografēšanu temperatūrā līdz -10 °C.² Turklāt triecienizturīgais korpuss var izturēt kritienus no 2,4 m augstuma.³ Dzidrais NIKKOR platleņķa tālummaiņas objektīvs sniedz lietotājiem brīvību, fotografējot izcilus kustīgu objektu uzņēmumus vājā apgaismojumā vai tumšās zemūdens dzīlēs. Izmantojot makro režīmu, ir iespējams iemūžināt gan zem ūdens, gan uz sauszemes atrodamo mazo brīnumu tuvplānus ar īpašu palielinājumu. GPS/GLONASS/QZS atbalsts atvieglo ģeogrāfisko atzīmju pievienošanu uzņēmumiem un ceļojumu žurnāla veidošanu. Turklāt SnapBridge savienojums ļauj lietotājiem sinhronizēt fotogrāfijas viedierīcē uzņemšanas laikā vai izmantot viedierīci, lai uzņemtu fotogrāfijas attālināti.

Inese Bernardesa (Ines Bernardes), Nikon Europe Produktu ražošanas nodaļas vadītāja, komentē: “Ja ar prieku dodaties piedzīvojumu meklējumos, šī kompaktā kamera ir paredzēta jums. Izvēloties kameru COOLPIX W300, varēsiet iemūžināt jautrības brīžus baseinā, snorkelēšanas laikā redzētos skaistos skatus vai pat ierakstīt niršanas reizes, kuras veicat, lai iegūtu augstākā līmeņa Open Water niršanas sertifikātu! Varat uzņemt ainavas no apvidus automašīnas aizmugures vai filmēt apkārt notiekošo nogāzēs, neuztraucoties par kameru. Turklāt SnapBridge savienojums atvieglo jūsu piedzīvojumu tūlītēju kopīgošanu.”

Galveno funkciju kopsavilkums

- Izturīgs korpuss. Pārliecinoša veiktspēja. Patiesa brīvība. Kamera ir ūdensnecaurlaidīga līdz pat 30 m dziļumam bez ūdensnecaurlaidīgā korpusa.¹ Tā ir triecienizturīga līdz pat 2,4 m augstumam.² Turklāt tā ir aukstumizturīga līdz pat –10 °C temperatūrai un arī putekļu necaurlaidīga.³
- Aizraujoši mirkļi. Izcili attēli. Jutīgs aizmugures izgaismojuma 16 megapikseļu CMOS sensors un dzidrs f/2,8 objektīvs ar 5x optisko tālummaiņu. 10x Dynamic Fine Zoom tālummaiņa⁴ divkāršo objektīva veiktspēju, lai vēl vairāk pietuvinātu uzņemamo ainu.
- Vēl plašākas uzņemšanas iespējas. Uzņemiet 4K/UHD 30p videoierakstus vai pilnas augstas izšķirtspējas (1080p) video gan uz zemes, gan zem ūdens. Jauns AE fiksators palīdz uzņemt vienmērīgus videoierakstus mainīga apgaismojuma apstākļos, kas ir īpaši noderīgi, filmējot zem ūdens.
- Asums un stabilitāte. Ātrais autofokuss un Nikon efektīvā 5 asu jauktā vibrāciju samazināšana nodrošina ātru, stabilu un precīzu uzņemšanu gan uz zemes, gan zem ūdens.
- Kamera, kas zina, kur jūs dodaties. Un parāda, kur esat bijis. Kameras jaunā Rīku poga nekavējoties parādīs ekrānā GPS, veikto soļu skaita un augstuma/dziļuma vai gaisa spiediena/ūdens spiediena rādītājus.
- Ērta vadība piedzīvojumiem bagātai ikdienai. Kamera ir aprīkota ar dziļu rokturi un lielu ekrānu un ir ērti lietojama zem ūdens vai ar cimdiem.
- Pasaule gaida. Atklājiet to! Kameras trijkāja ligzda ir piemērota gan tādu piederumu lietošanai kā Nikon SB-N10 zemūdens zibspuldze, gan intervāla video uzņemšanai, izmantojot trijkāji.


¹ Ūdensnecaurlaidība: pārbaudīta saskaņā ar Nikon testēšanas apstākļiem, kas ir līdzvērtīgi JIS/IEC 8. aizsardzības klasei (IPX8). Uzņemšana dziļumā līdz 30 m ir iespējama aptuveni 60 minūtes.
² Aukstumizturība/putekļu necaurlaidība: pārbaudīta saskaņā ar Nikon testēšanas apstākļiem, kas ir līdzvērtīgi JIS/IEC 6. aizsardzības klasei (IPX6).
³ Triecienizturība: pārbaudīta saskaņā ar Nikon testēšanas apstākļiem, kas atbilst MIL-STD 810F metodei 516.5-Shock (kamera nomesta uz 5 cm bieza finiera no 240 cm augstuma).
⁴ Dynamic Fine Zoom tālummaiņa ļauj pietuvināt divreiz vairāk par lielāko optiskā telefoto diapazonu, vienlaikus saglabājot maksimālo attēla izšķirtspēju.

Saderība ar lietotni SnapBridge
Kameras Bluetooth® un Wi-Fi® iespējas ir pieejamas, tikai izmantojot SnapBridge. Nikon lietotne SnapBridge ir jāinstalē saderīgā viedierīcē, pirms lietotni SnapBridge var izmantot ar šo kameru.

Bluetooth® vārdzīme un logotipi ir reģistrētas preču zīmes, kas ir Bluetooth SIG, Inc. īpašumā, un Nikon un tās sadarbības partneri šīs zīmes izmanto saskaņā ar licenci.
Wi-Fi® un Wi-Fi Certified logotips ir reģistrētas asociācijas Wi-Fi Alliance® preču zīmes.
Android un Google Play ir Google Inc. preču zīmes.