Nikon Imaging | Latvija | Europe

25-07-2017

Digitālās vienobjektīva spoguļkameras Nikon D850 izstrāde

Amsterdama, Nīderlande, 2017. gada 25. jūlijs — Nikon ar gandarījumu paziņo par jaunu līmeni pilnrāmja kadra, augstas izšķirtspējas ātrdarbīgu digitālo vienobjektīva spoguļkameru izstrādē līdz ar gaidāmo kameras Nikon D850 izlaišanu.

Kamera D850 būs nopietns instruments tiem, kuri nepieņem kompromisus attiecībā uz izcilu attēla kvalitāti un daudzpusību. To varēs lietot topošie fotogrāfi, profesionāļi, amatieri, kuri iemūžina ainavas, komerciālo sportu, modi un kāzas, kā arī multivides satura veidotāji.

Kameras D850 priekštece D810 bija izslavēta ar asu un skaidru atveidi un bagātīgajiem toņiem. Jaunā jaudīgā FX formāta digitālā vienobjektīva spoguļkamera tika izstrādāta, izmantojot virkni jaunu tehnoloģiju, līdzekļu un veiktspējas uzlabojumu. Izstrādē tika tieši izmantotas gadu gaitā saņemtās atsauksmes no lietotājiem, kuri vēlas labāko iespējamo kameras aprīkojumu.

Kamera D850 vairāk nekā apmierinās vairuma fotogrāfu prasības pēc tādām augstas izšķirtspējas un lielātruma uzņemšanas iespējām, kādas spēj nodrošināt tikai šāda kalibra Nikon kamera ar NIKKOR objektīvu.

* Informācija par šī produkta izlaišanu tiks paziņota vēlāk.