Nikon Imaging | Latvija | Europe

25-07-2017

Uzņēmums Nikon svin savu 100. dzimšanas dienu, laižot klajā ekskluzīvu gadadienai veltītā satura sēriju

Amsterdama, Nīderlande, 2017. gada 25.jūlijs — Nikon laiž klajā ekskluzīvu satura sēriju, kas veltīta uzņēmuma 100. gadadienai, kura tiks svinīgi atzīmēta 2017. gada 25. jūlijā. Šī satura sērija būs pieejama Nikon gadadienas vietnē un tiks laista klajā visu vasaru. Sēriju veido vērienīgi attēli, stāsti un padomi, kuros dalās fotogrāfi no dažādām pasaules valstīm — fotogrāfi, kuri palīdzēja radīt iztēles pilnu gadsimtu un bagātināja zīmola vēsturi. Turklāt tiks piedāvāts arī virtuāls Tokijā esošā Nikon muzeja apmeklējums.

Kopš pašiem pirmsākumiem — 1917. gada, kad uzņēmuma nosaukums bija Nippon Kogaku K.K., — Nikon ir bagātinājis pasauli ar unikāliem izstrādājumiem un pieredzi, būtiski paplašinot optikas un precīzijas tehnoloģiju iespējas. No ieskatiem par nozari līdz sekošanai līdzi Nikon izstrādājumus lietojošajām slavenībām — viss saturs ir radīts, lai iedvesmotu gan fotogrāfus, gan fotogrāfijas mākslas cienītājus.

Šī satura sērija tiks piedāvāta piecās pamatkategorijās.

100 stāstīšanas gadu

Pagājušo 100 gadu gaitā uzņēmums Nikon ir būtiski ietekmējis mūsu priekšstatu par attēlu. No vēsturiskiem notikumiem, kameru laidieniem un produktu jaunievedumiem līdz iedvesmojošiem profesionālu fotogrāfu, amatieru un fotogrāfijas mākslas cienītāju vēstījumiem — stāsti, kuros uzņēmums Nikon dalās, ir vieni no svarīgākajiem, personiskākajiem un skaistākajiem ne tikai Eiropā, bet visā pasaulē.

Virtuālais Nikon muzejs

Lai iepazīstinātu ar savu mantojumu un pirmsākumiem, uzņēmums Nikon ir radījis 360 grādu virtuālo ekskursiju pa pasaulslaveno Nikon muzeju Tokijā. Nokļūstot Nikon pasaulē, skatītāji varēs gūt ieskatu par Nikon tehnoloģijām, produktiem un nozīmīgākajiem notikumiem uzņēmuma vēsturē, tostarp uzzināt par Nikon sniegto atbalstu biozinātnei, medicīnai un kosmosa izpētei.

Icons with Nikons

Nikon kameras un objektīvus izmanto visdažādāko profesiju un dzīvesveidu piekritēji. Šī fotogrāfiju sērija ir veltīta mūzikas, televīzijas, kino un sporta slavenībām, kas izmanto Nikon kameras un objektīvus.

100 palīdzības sniegšanas gadu

Kopš 1917. gada uzņēmums Nikon ir sniedzis atbalstu fotogrāfiem, amatieriem un fotogrāfijas mākslas cienītājiem ar noderīgu informāciju un padomiem, kā paplašināt fotogrāfijas iespēju robežas. Par godu šim notikumam un smeļoties pieredzi no izredzētajiem fotogrāfiem, kuri pārstāv Nikon zīmolu visā pasaulē, uzņēmums Nikon ir apkopojis labākos padomus savā gadsimtu ilgajā praksē.

#LookBackAtNikon

Uzņēmums Nikon pakalpojumā Instagram izsludina konkursu Nikon cienītājiem un entuziastiem visā Eiropā. Šī konkursa uzvarētāji varēs paši izvēlēties kādu no piedāvātajām balvām, tostarp Nikon kameras. Konkursa dalībnieku uzdevums ir uzņemt fotogrāfiju, kur atspulgā būtu redzams pats dalībnieks un viņa Nikon kamera. Dalībnieki, kuri uzņems labāko pašportretu spoguļa, stikla vitrīnas, peļķes priekšā vai atradīs citu radošu risinājumu, varēs laimēt dažādas balvas, tostarp Nikon kameru D500 vai D7500. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, sekojiet mums @NikonEurope pakalpojumā Instagram.

Lai iegūtu plašāku informāciju par Nikon 100. gadadienu un piekļūtu gadadienai veltītajam saturam, apmeklējiet gadadienas vietni.