Nikon Imaging | Latvija | Europe

13-10-2017

Nikon D850 saņēma visu laiku visaugstāko DxOMark vērtējumu pilnrāmja kadra DSLR sensoram, iegūstot 100 punktus

Amsterdama, Nīderlande, 2017. gada 13. oktobris. Nikon priecājas paziņot par kameras Nikon D850 saņemto visu laiku visaugstāko DxOMark vērtējumu pilnrāmja kadra DSLR sensoram, iegūstot 100 punktus.

Kamera D850 — pirmā Nikon DSLR kamera, kurai ir pilnrāmja kadra aizmugurapgaismojuma FX formāta CMOS sensors ar ļoti augstu (45,7 MP) izšķirtspēju, — DxOMark veiktajā rūpīgajā pārbaudē iegūst rekordaugstu rezultātu.

Raksturojot kameras izcilo attēla kvalitāti un ISO iespējas, DxOMark analīzē skaidrots, ka “pirmā izcili augstās 45,7 MP izšķirtspējas BSI sensora ieviešana pilnrāmja kadra Nikon DSLR kamerā ir ļāvusi panākt Nikon D850 attēla kvalitāti, kas ir līdzvērtīga vidējā formāta kameru attēla kvalitātei vai bieži vien pat pārsniedz to”, tādējādi “Nikon D850 būtu ierindojama pati savā attēla kvalitātes klasē”.

Dērks Džespers (Dirk Jasper), Nikon Europe produktu menedžeris, par šo sasniegumu saka: “Kamera D850 ir radījusi jaunu izpratni par attēla kvalitāti, un mēs esam lepni, ka to apliecina visaugstākais iespējamais DxOMark rezultāts.”

DxOMark ir uzticams nozares standarts, kas tiek izmantots neatkarīgai objektīvu attēla kvalitātes mērīšanai un kameru, objektīvu un viedtāluņu novērtēšanai. DxOMark kopējais punktu skaits sensoru kategorijā tiek savākts, veicot trīs komponentu pārbaudes, tostarp krāsu dziļuma pārbaudes portretu fotogrāfijām, dinamiskā diapazona pārbaudes ainavu fotogrāfijām un nepietiekama apgaismojuma ISO pārbaudes sporta, savvaļas un citu aktivitāšu fotogrāfijām.

Zīmīgi, ka šie 100 punkti ir iegūti tieši šogad, kad turpinās Nikon 100. gadskārtas svinības.

Pilns DxOMark sniegtais apskats ir pieejams šeit.

Lai iegūtu plašāku informāciju par Nikon godalgotajiem produktiem, apmeklējiet vietni www.europe-nikon.com.