Nikon Imaging | Latvija | Europe

09-02-2018

Nikon produkti saņem godalgu “iF Design Award 2018”

Amsterdama, Nīderlande, 2018. gada 9. februāris: uzņēmums Nikon ar prieku paziņo, ka trīs tā produkti ir ieguvuši godalgu “iF Design Award 2018” produktu kategorijā.

Godalgotos produktus skatiet tālāk.

Digitālā vienobjektīva spoguļkamera — Nikon D850

D850 ir Nikon jaunākais un izcilākais modelis, nodrošinot pilnkadra fotogrāfiem izcilu izšķirtspēju, ātrumu un apgaismojuma jutību. Tā ir lieliska izvēle fotogrāfiem, kuri kāro pēc iespēju brīvības un grandioziem attēliem bez jebkādiem izņēmumiem. D850 ir pārāka visās jomās, padarot to par izcilu kameru profesionāļiem.

Digitālā vienobjektīva spoguļkamera — Nikon D7500

D7500 ir uzlabota digitālā vienobjektīva spoguļkamera, kas ietver lielāko daļu izcilās D500 inovāciju vieglā, izturīgā korpusā par pieņemamāku cenu. Tās 20,9 miljonu pikseļu attēla sensors, procesors un plašais ISO diapazons padara to par jaudīgu un daudzpusīgu rīku kaislīga fotogrāfa rokās.

Kompakta digitālā kamera — COOLPIX W300

COOLPIX W300 ir izturīga kompakta digitālā kamera, kas ir ūdensnecaurlaidīga līdz 30 m, var izturēt kritienus no 2,4 m augstuma un piedāvā lielisku veiktspēju ar 4K UHD filmām. Izturīgā kamera ir pilnībā aprīkota ar ērtām funkcijām, lai uzņemtu dinamisku ekskursiju, piemēram, pārgājienu, atpūtu brīvā dabā, slēpošanu vai pat atslābinošu atpūtu pludmalē.

“iF Design Award” ir organizācijas iF International Forum Design GmbH sponsorēta globāla un prestiža dizaina godalga. Godalga tiek piešķirta vairākās kategorijās, piemēram, produkti, komunikācija un iepakojums. Šogad plaši atzīti, neatkarīgi eksperti novērtēja vairāk nekā 6400 pieteikto produktu no 54 valstīm.