Nikon Imaging | Latvija | Europe

30-05-2018

Atklātas 2018. gada kāzu fotogrāfiju tendences

Nikon izlaiž kāzu fotogrāfiju katalogu , kas atklāj tendenču paredzējumus no populārākajiem fotogrāfiem un nozares ietekmīgākajām personām Eiropā

Amsterdama, Nīderlande, 2018. gada 30. maijs: pēc Nikon Eiropas kāzu kolektīva izveides 2017. gadā Nikon atklāj savu pirmo kāzu fotogrāfiju katalogu — ilustratīvu ceļvedi par klasiskām, mūsdienīgām un drīzumā sagaidāmām tendencēm — kā paredzējis Nikon populārāko kāzu fotogrāfu un nozares ietekmīgāko personu kolektīvs no Eiropas.

Iedvesmojoties no saviem personīgajiem arhīviem un izmantojot savu gadiem uzkrāto pieredzi, kolektīvs ir paredzējis trīs jaunas kāzu fotogrāfiju tendences 2018. gadam, kas, pēc tā ieskatiem, vēl vairāk paspilgtināsies turpmākajos gados. Lai gan fotogrāfiju uzņemšana zelta stundā un fotogrāfijas ar stāstu joprojām būs mūžīgā klasika, kolektīvs paredz trīs galvenās šajā sezonā un turpmāk dominējošas tendences.

Modes stila fotogrāfija, ko uzņēmis Ross Hārvijs, izmantojot D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

Vienkāršības stila fotogrāfija, ko uzņēmusi Nadja Meli, izmantojot D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

Modes stils

Iedvesmojoties no augstas kvalitātes modes izdevumu un modes namu kāzu kleitu dizainiem, kolektīvs paredz, ka aizvien vairāk pāru savām fotogrāfijām izvēlēsies stilīgāku izskatu. Līgavai uzvelkot modes nama kleitu, viņa arī vēlas “modes nama” stila fotogrāfijas — atkāpjoties no tradicionālākām un iestudētām fotogrāfijām, kas ir bijušas populāras iepriekš.

Vienkāršība

Koncentrējoties uz pārāk daudzām detaļām, pārmērīgi izmantojot kāzu rekvizītus, daži ir pārcentušies ar fotogrāfiju stiliem, un kolektīvs paredz, ka tendences pilnībā mainīsies. Kolektīvs paredz, ka 2018. gadā daži pāri vēlēsies atgriezties pie pamatvērtībām, tiecoties iegūt nenovecojošas fotogrāfijas, kurās izcelta un ieskicēta vienkāršība, nevainība un atturība.

Tikai profesionāļi

Laikmetā, kad sociālie tīkli ieskauj mūsu ikdienu, kolektīvs jau ir ievērojis, ka dažkārt pāri lūdz viesus nefotografēt viņus un nedalīties ar fotogrāfijām kāzu ceremonijas laikā. Paredzams, ka šādos gadījumos pāri aizvien vairāk uzticēsies profesionālam kāzu fotogrāfam, kas dabiskāk iemūžinās ikvienu mirkli un emociju kopā ar viesiem, kas velta pilnvērtīgu un nedalītu uzmanību.

Profesionāla fotogrāfija, ko uzņēmusi Hloja Lapeisonī, izmantojot D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

Vienkāršības stila fotogrāfija, ko uzņēmušas Simona Smerčkova un Kamilla Saliba, izmantojot D750 un objektīvu AF-S NIKKOR 85mm f/1.8G

Nikon Eiropas kāzu kolektīva katalogā ir iekļauti iespaidīgi attēli no īstām kāzām, un visas šīs fotogrāfijas ir uzņemtas, izmantojot Nikon kameru ar NIKKOR objektīviem. Papildus nākotnes tendencēm kolektīvs arī norāda uz savām iecienītākajām klasiskajām un pašreizējām tendencēm, kuras tas novēro no saviem klientiem, tostarp radošu zibspuldzes izmantošanu, gaismu kontrastēšanu un reportāžas stilu.

Attēliem ir arī pievienoti praktiski padomi un idejas par fotogrāfiju stilu pārveidi fotogrāfiem, kas vēlas kļūt par kāzu fotogrāfiem, un profesionāliem kāzu fotogrāfiem.

Komentējot savu ieguldījumu Nikon Eiropas kāzu kolektīva kataloga izveidē, Hloja Lapeisonī (Chloé Lapeyssonnie) sacīja: “Gadu laikā es esmu apmeklējusi simtiem kāzu un esmu novērojusi, kā pirmām kārtām kāzu fotogrāfijas turpina pilnveidoties. “Gadu laikā es esmu apmeklējusi simtiem kāzu un esmu novērojusi, kā pirmām kārtām kāzu fotogrāfijas turpina pilnveidoties. Es ceru, ka kopā ar Nikon noteiktās tendences iedvesmos fotogrāfus turpināt izaicināt sevi un rast jaunus uzņemšanas veidus, kā arī parādīs fotogrāfiem, kas vēlas kļūt par kāzu fotogrāfiem, kā kāzu fotogrāfijas var uzņemt tik daudzos dažādos veidos. Bija prieks sadarboties ar citiem Nikon fotogrāfiem un nozares ietekmīgākajām personām un apvienot visu mūsu pieredzi un zināšanas.”

Katalogs ir pieejams Nikon Europe vietnē: kāzu fotogrāfiju katalogs, un vairāk informācijas par Nikon Eiropas kāzu kolektīvu ir atrodams šeit.

Nikon aprīkojums, kas aprakstīts katalogā:

Kameru korpusi
• D850
• D750

Objektīvi
• AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G
• AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G
• AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED
• AF-S NIKKOR 28mm f/1.8G
• AF-S NIKKOR 85mm f/1.8G
• AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

Zibspuldze
• Speedlight zibspuldze SB-700