Nikon Imaging | Latvija | Europe

15-05-2018

Nikon iepazīstina ar golfa lāzera tālmēru COOLSHOT PRO STABILIZED

Amsterdama, Nīderlande, 2018. gada 15.maijs. Šodien Nikon paziņo par golfa lāzera tālmēra COOLSHOT PRO STABILIZED laišanu tirgū – šī augstākās klases ierīce ir uzlabota COOLSHOT 80 sērijas versija.

COOLSHOT PRO STABILIZED piedāvā arī COOLSHOT 80 sērijas modeļos pieejamo vibrāciju mazināšanas funkciju, taču mazākā un vieglākā korpusā. Jaunajā ierīcē ir ērti pārskatāmi sarkani iekšējie OLED attēlojumi, kuru spilgtums tiek automātiski pielāgots atbilstīgi apkārtējās vides gaismas intensitātei. Mērījumu veikšanas atbildes laiks ir saīsināts līdz aptuveni 0,3 sekundēm. Korpusa struktūra ir ūdensdroša un novērš kondensāta veidošanos, pasargājot ierīci no negaidīta lietus vai ūdens šļakstiem.

COOLSHOT PRO STABILIZED ir aprīkots arī ar faktiskā attāluma indikatoru – LED indikatoru ierīces priekšdaļā, kas mirgo zaļā krāsā, kad ir aktivizēts faktiskā attāluma režīms. Tāpēc to var izmantot oficiālās sacensībās* (kad ir atļauts izmantot attāluma mērīšanas ierīces), jo ir skaidri redzams, ka netiek izmantota ID (nogāzes augšup/lejup) mērījumu tehnoloģija.

Nikon ierīce COOLSHOT precīzi nosaka attālumu, tāpēc lietotājs var par to neuztraukties un vairāk laika veltīt stratēģisku lēmumu pieņemšanai un sitienu izdarīšanai.

Viss, ko vien var vēlēties no golfa lāzera tālmēra, ir apvienots jaunajā COOLSHOT PRO STABILIZED. Uzlabotā darbība un vienkāršā lietošana padara to ideāli piemērotu gan tiem, kas lāzera tālmēru izmanto pirmo reizi, gan tiem, kas nav pilnībā apmierināti ar standarta lāzera tālmēriem.

* Pirms COOLSHOT izmantošanas oficiālās sacensībās izlasiet sacensību nolikumu.

COOLSHOT PRO STABILIZED

Sarkans iekšējais attēlojums
* Simulēts attēls

Galvenās iezīmes

· Mērījumu diapazons: 7,5–1090 m
· Stabilizācijas funkcija STABILIZED atvieglo attāluma mērīšanu līdz karodziņiem, mazinot roku kustību radīto vibrāciju. Vibrāciju samazināšanas efekts: skatu meklētājā redzamā attēla vibrācija, ko izraisa roku kustības (sinusoidāli viļņi), mazinās līdz apmēram 1/5 vai pat lielākā apmērā¹.
· Sarkani iekšējie OLED attēlojumi atvieglo saskatīšanu jebkurā situācijā. Automātiskā spilgtuma regulēšanas funkcija pielāgo attēlojuma spilgtumu atbilstīgi apkārtējās vides gaismas intensitātei.
· Ātrs un uzticams mērījuma veikšanas atbildes laiks neatkarīgi no attāluma – HYPER READ algoritms ticis uzlabots un mērījumu attēlo aptuveni 0,3 sekunžu laikā.
· Zaļās krāsas LOCKED ON tehnoloģija²: LOCKED ON indikators deg zaļā krāsā un parāda attālumu līdz tuvākajam objektam. Ja, mērot attālumu, vairāki objekti atrodas vienā līnijā, ap tuvāko no tiem skatu meklētājā būs redzams LOCKED ON simbols. Piemēram, golfa laukumā būs skaidri saprotams, ka attālums izmērīts līdz karodziņam, lai gan fonā redzami arī koki.
· Golfa režīmā tiek parādīts attālums, ņemot vērā leņķi (horizontālais attālums ± augstums), kas palīdz saprast, cik tālu būs jāsit bumbiņa, un noder golfa laukumos ar nogāzēm – ID (nogāzes augšup/lejup) mērījumu tehnoloģija.
· Faktiskā attāluma indikators tika ieviests, lai uzskatāmi parādītu, ka netiek izmantota ID (nogāzes augšup/lejup) mērījumu tehnoloģija. Kad aktivizēts faktiskā attāluma režīms un ierīce ir ieslēgta, indikators mirgo zaļā krāsā. Tāpēc jebkurš vērotājs var ērti noteikt, ka netiek izmantota ID (nogāzes augšup/lejup) mērījumu tehnoloģija. Arī faktiskā attāluma indikatoru var izslēgt.
· Ir pieejams pirmā mērķa prioritātes režīms. Mērot attālumu līdz objektiem, kas atrodas vienā līnijā, tiek rādīts attālums līdz tuvākajam objektam – tas ir noderīgi, kad golfa spēles laikā vēlaties izmērīt attālumu līdz karodziņam, bet fonā atrodas koki.
· Attāluma mērījuma solis: 0,5 m
· Atsevišķa vai nepārtraukta mērījuma režīms (līdz 8 sekundēm)
· Augstas kvalitātes 6x monokulārs ar daudzslāņu pārklājumu spilgtu, skaidru attēlu iegūšanai
· Liels okulārs (18 mm) ērtai skatīšanai
· Plašs skata lauks (7,5 grādi)
· Liels attālums no okulāra līdz acij atvieglo skatīšanos tiem, kas nēsā brilles
· Dioptriju regulēšanas funkcija
· Kompakta korpusa konstrukcija ērtai satveršanai
· Ūdensnecaurlaidīgs un novērš kondensāta veidošanos
· Plašs pieļaujamās temperatūras diapazons: no –10 °C līdz 50 °C

¹ Pamatojoties uz Nikon veiktajiem mērījumiem.
² Atsevišķi mērījumi: ja vairāki objekti atrodas vienā līnijā un tiek rādīts attālums līdz tuvākajam objektam, displejā parādās LOCKED ON simbols. Nepārtraukto mērījumu režīms: kad parādītais mērījums mainās uz attālumu līdz tuvākajam objektam, displejā parādās LOCKED ON simbols.