Nikon Imaging | Latvija | Europe

14-06-2018

Nikon paziņo par AF-S NIKKOR 500mm f/5.6E PF ED VR izstrādi

Jaunais fiksētais fokusa garuma telefoto objektīvs piedāvā izcilu veiklumu un optisko veiktspēju

Amsterdama, Nīderlande, 2018. gada 14. jūnijs Nikon šodien paziņo par AF-S NIKKOR 500mm f/5.6E PF ED VR izstrādi — fiksētu fokusa garuma nepārspējamu telefoto objektīvu, kas saderīgs ar Nikon FX formāta digitālo vienobjektīva spoguļkameru.

Augstas veiktspējas AF-S NIKKOR 500mm f/5.6E PF ED VR objektīvs ir ievērojami mazāks un vieglāks nekā citi tā paša fokusa garuma objektīvi, jo tiek izmantots tas pats Frenela fāzes (PF) objektīva elements, kāds tiek izmantots 2015. gada janvārī izlaistajam AF-S NIKKOR 300mm f/4E PF ED VR objektīvam. Ar šo kompakto objektīvu var viegli uzņemt fotogrāfijas, turot kameru rokās, vienlaikus tā pārnēsājamība padara to par piemērotu daudzām dažādām situācijām — no ātri kustīgu priekšmetu tveršanas sporta pasākumos līdz neparedzētiem savvaļas kadriem.

Vēlāk tiks paziņots par objektīva izlaišanas datumu un ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.

Par Nikon Frenela fāzes (PF) lēcu

Nikon izstrādātā Freneļa fāzes (PF) lēca nodrošina izcilu krāsu aberācijas kompensācijas veiktspēju, ja apvieno ar ierasto stikla lēcas elementu. Izmantojot PF lēcu, var iegūt pārsteidzošu objektīva korpusa kompaktumu un vieglumu, izmantojot mazāk objektīva elementu.