Nikon Imaging | Latvija | Europe

06-09-2018

Nikon gatavojas izstādē photokina 2018 demonstrēt savu pilnrāmja kadra bezspoguļa sistēmu

Jaunas kameras un objektīvi, kā arī nozarē atzīti profesionāļi – tas viss ir iekļauts Halle 2.2 izvietotā stenda programmā

Amsterdama, Nīderlande, 2018. gada 6. septembris – uzņēmums Nikon atkal gatavojas nonākt uzmanības centrā pasaulē vadošajā attēlveidošanas pasākumā photokina, kas norisināsies Ķelnē. Apmeklētāji varēs tuvāk iepazīt jaunākos produktus, tostarp apskatīt visjaunākās pilnrāmja kadra Nikon FX-formāta bezspoguļa kameras ar Z savienojumu, objektīvus un objektīva savienojuma adapterus.

Tāpat Halle 2.2 izvietotā Nikon stenda apmeklētāji varēs izmēģināt plašu Nikon profesionālo digitālo vienobjektīva spoguļkameru klāstu, tostarp godalgoto FX-formāta Nikon D850, kas, izmantojot 64–25 600 ISO jutības diapazonu un 45,7 MP asumu, sniedz nepārspējamu izšķirtspējas, ātruma un gaismas jutības kombināciju. Turklāt būs apskatāmas daudzas Nikon kameras un NIKKOR objektīvi, piemēram, nesen izziņotais iesācēju līmeņa modelis D3500, megatālummaiņas COOLPIX P1000, kā arī augstas veiktspējas supertelefoto AF-S NIKKOR 500mm f/5.6E PF ED VR objektīvs un AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED – pirmais telefoto objektīvs NIKKOR piedāvājumā, kuram ir iebūvēts 1,4x telepārveidotājs.

Nikon stendā varēs tikties arī ar dažiem no nozares labākajiem fotogrāfiem, kuri stāstīs par savu pieredzi, strādājot ar Nikon aprīkojumu. Nikon Eiropas sūtnis un atzīts mākslas fotogrāfs Deivids Jerovs (David Yarrow) stāstīs par savām emocijas un klātbūtnes efektu raisošajām fotogrāfijām, kas attēlo dzīvi uz zemes, un sarežģīto ceļu, ko viņš ir veicis, lai izkoptu šādu unikālu stilu. Savukārt Eiropas sūtne, Itālijā dzimusī kāzu fotogrāfe Nadja Meli (Nadia Meli), iepazīstinās ar savu pieredzi, izmēģinot jauno Z savienojuma sistēmu un tās savietojamību gan ar jaunajiem, gan esošajiem NIKKOR objektīviem. Šā gada zvaigžņu parādi noslēgs britu fotogrāfs un pilsētvides filmu veidotājs Robs Vitvorts (Rob Whitworth), uzlecošā zvaigzne Žamarī Luārs (Jamari Lior), godalgotais fotogrāfs un filmu veidotājs Peps Bonets (Pep Bonet), Nikon Nordic sūtne Freidisa Geitisa (Frøydis Geithus) un sporta un ziņu fotožurnālists Lūkass Šulce (Lukas Schulze).

Nikon Europe produktu mārketinga nodaļas vadītājs Dērks Džespers (Dirk Jasper) stāsta: “Mūsu jaunā bezspoguļa sistēma iezīmē mūsu centienus meklēt jaunu optiskā snieguma dimensiju, atklājot vēl nepieredzētu izšķirtspēju un kvalitāti un piedāvājot radošajiem fotogrāfiem vēl nebijušas iespējas viņu jaunākajos projektos. Nikon piedāvā risinājumu ikvienam fotogrāfam, un apmeklētājiem tiks sniegta iespēja izjust, izzināt un izmēģināt jauno sistēmu, kā arī citus mūsu nozarē vadošos produktus.

Turklāt, pateicoties izcilajiem viesiem, kuri uz Nikon skatuves stāstīs par savu fotografēšanas pieredzi un problēmām un sniegs padomus, šogad nešaubīgi gaidāma līdz šim lieliskākā photokina.”

Photokina ir atvērta apmeklētājiem no 2018. gada 26. septembra līdz 29. septembrim. Lai uzzinātu par jaunumiem un plāniem, kā arī pilnu viesu uzstāšanās programmu, sekojiet mums sociālajā tīklā Twitter @NikonEurope. Pievienojieties sarunai sociālajā tīklā Twitter #NikonPhotokina.