Nikon Imaging | Latvija | Europe

24-10-2018

Kāzu fotogrāfe Nadja Meli kļuva par jaunu Nikon Eiropas sūtni

Amsterdama, Nīderlande, 2018. gada 24. oktobris — Nikon Europe B.V. ar prieku pasludina kāzu fotogrāfi Nadju Meli (Nadia Meli) par Nikon Eiropas sūtni. Nadja pievienojas citiem Nikon fotogrāfiem, kuri izmanto jaunākās tehnoloģijas un sociālās tendences, lai vislabāk attēlotu mūsdienu laikmetu.

Nadja piedzima Itālijā, bērnību pavadīja Vācijā, bet pašlaik dzīvo Braitonā, Anglijā. Fotografēšana vairākus gadus bijusi viņas vaļasprieks, taču nopietni ar to viņa aizrāvās 2010. gadā, kad Nadjas draudzene lūdza profesionāli nofotografēt kāzas. Kopš tā brīža kāzu fotografēšana ātri kļuva par Nadjas pilna laika profesiju, kurā viņa izkopa savu unikālo rokrakstu un stilu.

Šo stilu nosaka Nadjas redzējums un mērķis — atveidot piederības sajūtu. Viņas lielākā aizraušanās ir cilvēki un viņu stāsti, un kā fotogrāfe viņa tiecas tvert tos pēc iespējas dabiskāk un atveidot nemākslotos, vienkāršos, intīmos un neskatuviskos attēlos.

2018. gadā Nadja gan turpināja nodarboties ar kāzu fotografēšanu, gan rīkoja fotografēšanas seminārus, kuru mērķis bija palīdzēt jauniem cilvēkiem attīstīt savu unikālo māksliniecisko redzējumu, nevis tikai rediģēšanas stilu.

Nadja Meli stāsta: “Ir četri vārdi, kas izsaka manas dzīves principus: līksms, oriģināls, intīms, dzīvs. Šīs ir vērtības, kas atspoguļo manu būtību un ko vēlos nodot tālāk savās fotogrāfijās. Esmu lietojusi Nikon aprīkojumu gandrīz visas savas karjeras ilgumā, un šīs tehnoloģijas palīdzēja man attīstīties un radīt savu unikālo rokrakstu un stilu. Es priecājos par iespēju piedalīties Eiropas sūtņu programmā un strādāt kopā ar pasaules labākajiem fotogrāfiem.”

Šogad photokina pasākumā Nadja bija viena no pirmajiem fotogrāfiem Eiropā, kura izmēģināja jauno bezspoguļa kameru Nikon Z 7 un objektīvus NIKKOR Z 35mm f/1.8 S un NIKKOR Z 24-70mm f/4 S objektīvus

“Es izmantoju kameru Z 7 un objektīvus dažos kāzu pasākumos šajā augustā, izmēģinot aprīkojumu dažādās situācijās. Šis aprīkojums iekštelpā, ārtelpā, dienas gaismā, krēslas stundās vai naktī nodrošina izcilu attēla kvalitāti un lieliski fotografē vājā apgaismojumā, turklāt aprīkojumam ir viegls korpuss un klusais aizvars — šis ir kāzu fotogrāfa sapņu komplekts. Ar nepacietību gaidu, kad būs iespēja to lietot vēlreiz.”

Eiropas sūtņu programma

Nikon Eiropas sūtņu programmā piedalās talantīgi un ietekmīgi vizuālās mākslas meistari, kuri izmanto jaunākās nozarē pieejamās tehnoloģijas un izpratni par sociālajām tendencēm, lai attēlotu šo laikmetu.

Lai iegūtu plašāku informāciju par Nadjas darbu, lūdzu, apmeklējiet: Nadia Meli 

Par Nadju Meli

Fotogrāfe Nadja Meli, kura ir dzimusi Itālijā un uzaugusi Vācijā, specializējas intīmu un slepenu kāzu fotografēšanā visā Eiropā. Viņa ir fotografējusi simtiem kāzu visā pasaulē, un viņas darbi ir publicēti daudzos žurnālos un tiešsaistes emuāros. Pateicoties savam unikālajam, dabiskajam un patiesajam fotogrāfiju uzņemšanas stilam, viņa savā jomā ir ieguvusi atzinību. 2015. gadā Nadja sāka pasniegt seminārus un tiešsaistes kursus, kuru mērķis ir attīstīt fotogrāfu redzējumu un palīdzēt viņiem atrast savu personīgo māksliniecisko rokrakstu un stilu.

Visu attēlu autortiesības: © Nadja Meli