Nikon Imaging | Latvija | Europe

17-01-2019

IEPAZĪSTIET NIKON JAUNĀS COOLPIX KAMERAS AR PLAŠU TĀLUMMAIŅAS DIAPAZONU UN KĀRI UZ PIEDZĪVOJUMIEM

Amsterdama, Nīderlande, 2019. gada 17. janvāris. Nikon iepazīstina ar divām jaunām COOLPIX kamerām, kurām ir plašs tālummaiņas diapazons, jaudīgas funkcijas un NIKKOR optika fantastiskiem attēliem. Neatkarīgi no tā, ko uzņemat — tālas ainavas vai ielu foto —, šīs vieglās un ērtās kompaktkameras nodrošinās asus attēlus gan platleņķa, gan īpaši gara telefoto kadriem. Arī vājā apgaismojumā.

Kamera COOLPIX A1000 ir aprīkota ar 35x optisko tālummaiņu, jaunu iebūvēto elektronisko skatu meklētāju un RAW attēlu ierakstu. Šī kamera ir izcils ceļojumu sabiedrotais un ļauj lietotājiem bez grūtībām iegūt platleņķa kadrus, kuri saglabā noskaņu, un telefoto kadrus ar augstu detalizāciju. Tā nodrošina 4K video un, pateicoties noliecamajam skārienekrānam, atvieglo kadrēšanu no aizraujošiem leņķiem.

Pusprofesionālā kamera COOLPIX B600 piedāvā 60x optisko tālummaiņu, lielu ekrānu un izturīgu rokturi. Šī kamera ir izcils un universāls kompanjons gan ģimenes pastaigām parkā, gan atpūtai pilsētā. Tā uzņem Full HD video ar stereo skaņu. Daudzie kamerā iebūvētie radošie režīmi ļauj viegli pievienot fotogrāfijām un video māksliniecisku noformējumu.

Nikon Europe produktu ražošanas nodaļas vadītāja Inesa Bernardesa (Ines Bernardes) komentē: “Abas šīs kameras ir izcili piemērotas lietotājiem, kuri vēlas attīstīt savu radošumu. Optiskais diapazons no platleņķa līdz īpaši garam telefoto sniedz lietotājiem iespējas fotografēt praktiski jebkādu objektu. Nikon 16 MP no aizmugures izgaismotais CMOS sensors un vibrāciju samazināšana ļauj iegūt izcilus rezultātus arī vājā apgaismojumā. Savukārt SnapBridge savienojums ļauj viegli nosūtīt labākos kadrus citiem vai izmantot viedierīci attālai uzņemšanai.”¹

COOLPIX A1000 galvenās funkcijas

NIKKOR 35x optiskās tālummaiņas objektīvs. Fokusa garums 24–840 mm.² Ļauj sasniegt aptuveni 1680 mm ar Dynamic Fine Zoom tālummaiņu.³
4K video. Iegūstiet satriecošus 4K/UHD 30p videoierakstus vai Full HD video ar ātrumu līdz 60 kadri/s.
Liels elektroniskais skatu meklētājs. Augsta kontrasta 1166 tūkstošu punktu elektroniskais skatu meklētājs (EVF) skaidrai redzamībai.
Noliecams skārienekrāns. Dzidrais 3 collu 1036 tūkstošu punktu šķidro kristālu displejs ir nolokāms gandrīz jebkurā virzienā.
Vienmērīga tālummaiņas vadība. Tālummaiņas vadība objektīva sānā un ātrās atiestates tālummaiņas poga ļauj ātri un vienmērīgi pielāgot tālummaiņu.
RAW atbalsts. Lietotāji var saglabāt un eksportēt nesaspiestus attēlu failus apstrādes/rediģēšanas programmām.

COOLPIX B600 galvenās funkcijas

NIKKOR 60x optiskās tālummaiņas objektīvs. Fokusa garums 24–1440 mm.² Ļauj sasniegt aptuveni 2880 mm ar Dynamic Fine Zoom tālummaiņu.³
Full HD video. Vienkārši nospiediet īpašo video uzņemšanas pogu, lai sāktu ierakstīt Full HD (1080p/30p) video ar stereo skaņu.
Liels ekrāns. 3 collu 921 tūkstošu punktu šķidro kristālu displejs ar pielāgojamu spilgtumu. Tam ir pretatspīduma pārklājums.
Ātrs autofokuss. Mērķa meklēšanas AF nodrošina ātru objektu fokusēšanu arī nepietiekamā apgaismojumā.
Viegli īstenojamas radošās ieceres. Radošie režīmi fotogrāfijām un video. Makro režīms fantastiskiem mazu objektu attēliem.


¹ Nikon lietotne SnapBridge ir jāinstalē saderīgā viedierīcē, pirms lietotni SnapBridge var izmantot ar šo kameru.
² 35 mm ekvivalents.
³ Dynamic Fine Zoom tālummaiņas palielinājums tiek aprēķināts, ņemot vērā maksimālo optiskās tālummaiņas platleņķa pozīciju.