Nikon Imaging | Latvija | Europe

08-01-2019

RADIET SKATĪTĀJAM KLĀTBŪTNES SAJŪTU AR JAUNO NIKKOR Z PILNKADRA ĪPAŠI PLATA LEŅĶA TĀLUMMAIŅAS OBJEKTĪVU

Amsterdama, Nīderlande, 2019. gada 8. janvāris. Nikon šodien papildina jauno pilnkadra S līnijas objektīvu klāstu, kas izstrādāts Nikon Z bezspoguļa kamerām, ar NIKKOR Z 14–30mm f/4 S. Šis ievelkamais īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvs var lepoties ar kompaktu konstrukciju un plakanu priekšējo elementu, un tas paplašina Nikon Z fotogrāfu radošās iespējas. Tas ir lieliski piemērots fotografēšanai, bet vēl labāk — filmēšanai.

NIKKOR Z 14–30mm f/4 S ir pasaulē pirmais pilnkadra īpaši plata leņķa objektīvs ar plakanu priekšējo elementu.¹ Šī unikālā konstrukcijas īpatnība ļauj izmantot 82 mm filtrus bez masīviem filtru turētājiem. Fotogrāfi iegūst vairāk kontroles un vairāk brīvības neatkarīgi no tā, vai viņi uzņem ainavas, pilsētas panorāmas, arhitektūru, iekštelpas vai video.

Kompakta konstrukcija, objektīva ievilkšanas mehānisms un dažādiem laikapstākļiem piemērots blīvējums padara šo objektīvu ideāli piemērotu ceļojumiem. Jaunā NIKKOR Z optiskās formulas un ātra saziņa starp objektīvu un kameru ļauj panākt, ka tiek minimizētas platleņķa fotogrāfijai piemītošās deformācijas. Asums ir vienreizējs. Konstanta f/4 apertūra ļaus filmētājiem bez grūtībām sekot objektam no spilgtas dienas gaismas uz ēnainām iekštelpām.

Džordijs Brinkmens (Jordi Brinkman), Nikon Europe Produktu ražošanas nodaļas vadītājs, saka: “Šis īpaši plata leņķa NIKKOR Z tālummaiņas objektīvs ļaus Nikon Z īpašniekiem iegūt ieskaujošus attēlus un video jebkuros apstākļos. Pateicoties kompaktajai konstrukcijai, šo objektīvu var likt mazākās fotosomās. Iespēja tik viegli izmantot filtrus sniedz lielāku radošo kontroli.”

Galveno funkciju kopsavilkums

Piemērots filtriem: pasaulē pirmais īpaši plata leņķa objektīvs pilnkadra kamerām ar 82 mm filtru¹ vītni, kam nav nepieciešami masīvi filtru turētāji.
NIKKOR Z: šis objektīvs ir izstrādāts platajam Nikon Z savienojumam, tāpēc tas ļauj tvert vairāk gaismas visā kadrā.
S līnija: nākamās dimensijas optiskais dizains. Pretatstarojošs nanokristālu pārklājums. Ērta, klusa multifokusēšanas sistēma.
Pielāgojams vadības gredzens: var izmantot manuālajai fokusēšanai (noklusējums), apertūras kontrolei (lieliski piemērots apertūras atvēršanai un aizvēršanai video ierakstīšanas laikā) vai ekspozīcijas kompensācijai.
Lieliski piemērots video: apertūras atvēruma pielāgošana bez skaņas. Ir samazināta gan skata leņķa nobīde, gan fokusa nobīde tālummaiņas laikā.
Kompakts un aizsargāts: objektīva ievilkšanas mehānisms nodrošina, ka šis objektīvs aizņem ļoti maz vietas, kad tas netiek lietots. Pastiprināta blīve aizsargā objektīvu pret netīrumiem un mitrumu.


¹ Attiecībā uz digitālo kameru maināmajiem objektīviem 2019. gada 8. janvārī