Nikon Imaging | Latvija | Europe

14-02-2019

Iepazīstinām ar pirmo Nikon Z lielās trijotnes objektīvu. Tas ir gaišais NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S

Amsterdama, Nīderlande, 2019. gada 14. februāris: Nikon šodien iepazīstina ar pirmo lielās trijotnes objektīvu, kas paredzēts Nikon Z sistēmai. NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S ir profesionāls objektīvs, kam ir ārkārtīgi kompakts korpuss, moderna optika un dažādiem laikapstākļiem piemērots blīvējums.

Uzņemiet attēlus vai video — šis uzticamais darbarīks nodrošinās izcilus rezultātus. Pārsteidzošs asums visā kadra aptvērumā un tuvplānu veiktspēja, kas pārspēj jebkuru šobrīd pieejamu pilnkadra 24–70 mm objektīvu. Gaismas uzplaiksnījumi objektīvā faktiski ir novērsti, un platais Z savienojums un konstantais f/2,8 noapaļotais apertūras atvērums ar 9 ziedlapiņām nodrošina izsmalcinātus zvaigžņu staru efektus. Bokē piemīt liegas gradācijas pat kadra malās, un tas izskatās skaisti un dabiski.

NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S ir pilnībā sagatavots dažādiem laikapstākļiem un profesionālās lietošanas skarbajai ikdienai. Tālummaiņas un fokusa gredzeni nodrošina regulēšanu ar ideālu griešanas pretestību. Un tagad tieši no objektīva var kontrolēt vairāk uzņemšanas parametru nekā jebkad agrāk.

Dirks Jaspers (Dirk Jasper), Nikon Europe produktu menedžeris, komentē: “Ja jums būtu jāizvēlas tikai viens objektīvs, NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S piedāvā perfektu kompaktuma un profesionālas veiktspējas kombināciju. Katrs sižeta komponents tiek atveidots ar reālistisku precizitāti, un hermētiski noslēgtais korpuss padara šo objektīvu piemērotu jebkādiem apstākļiem.

Galveno funkciju kopsavilkums

Īpaši ass:: fantastiska veiktspēja visā kadra aptvērumā. Nepārspētas tuvplānu uzņemšanas iespējas (minimālais fokusa attālums 0,38 m).
Moderna optiskā uzbūve: 17 elementi 15 grupās ar pretatspīdumu pārklājumu ARNEO un nanokristālu pārklājumu.
Pielāgojams vadības gredzens: var izmantot manuālajai fokusēšanai (noklusējums), klusajai apertūras vadībai (lieliski piemērots apertūras atvēršanai un aizvēršanai video ierakstīšanas laikā) vai ekspozīcijas kompensācijai.
Poga Fn: var piešķirt 21 atšķirīgu funkciju, tostarp AF fiksatoru, mērīšanas režīmu, vairākkadru uzņemšanu u.c.
OLED informācijas displeja panelis: ļauj ātri noskaidrot apertūras atvērumu, fokusa attālumu, precīzu fokusa garumu un asuma dziļumu.
Uzticams palīgs: robusts, kompakts korpuss ar pastiprinātu blīvi aizsardzībai pret putekļiem un mitrumu.