Nikon Imaging | Latvija | Europe

25-02-2019

Nikon bezspoguļa sistēmas un COOLPIX P1000 saņem 2019. gada “iF Design Awards” apbalvojumu

Amsterdama, Nīderlande, 2019. gada 25. februārī: Nikon ar prieku paziņo, ka viņu izstrādātā bezspoguļa sistēma un digitālā kamera COOLPIX P1000 ir saņēmusi iF Design Awards apbalvojumu produktu kategorijā.

“iF Design Awards” ir globāla un prestiža dizaina godalga, ko sponsorē atzīts produkcijas, sakaru un iepakojumu eksperts — organizācija iF International Forum Design GmbH. Šogad žūrija, kuras sastāvā bija 67 ievērojami dizaina speciālisti, novērtēja vairāk nekā 6375 pieteiktos produktus no 52 valstīm. Pieteikumi tika izvērtēti, ņemot vērā tādus kritērijus kā inovācijas, funkcionalitāte, estētika, atbildība un pozicionējums.

Nikon bezspoguļa sistēma

Nikon revolucionārā bezspoguļa sistēma ar pasaules platāko objektīva savienojumu¹ ļauj lietotājiem tvert vēl vairāk gaismas un izmantot vēl nepieredzētas optiskās iespējas.

Sistēmā ietilpst divas bezspoguļa kameras — Z 7 un Z 6 —, kurām ir jauns, lielāka diametra savienojums, ko papildināta S līnijas NIKKOR Z objektīvi. Šie izcilie objektīvi ir gaiši, asi un klusi, un tie uztver vairāk gaismas visā kadrā, nodrošinot izcilu detalizāciju arī attēla malās. Komplektu papildina FTZ savienojuma adapteris, kas ļauj Z kamerām pievienot esošus F savienojuma NIKKOR objektīvus.

¹ 2018. gada 23. augustā

COOLPIX P1000

Nikon COOLPIX P1000 digitālā kamera ar īpaši tālo telefoto piedāvā pasaulē lielāko 125x optisko tālummaiņu. Un 24–3000 mm fokusa garuma diapazons ļauj lietotājiem uzņemt asas fotogrāfijas un video neatkarīgi no tā, cik tālu atrodas objekts. Kameras gaišais f/2,8–8 NIKKOR objektīvs un 16 MP sensors padara šo revolucionāro sistēmu ideāli piemērotu sporta, savvaļas dzīvnieku un ceļojumu fotogrāfiem.

Lai saņemtu plašāku informāciju, apmeklējiet “iF Design Awards” tīmekļa vietni: https://ifworlddesignguide.com/our-awards/professional-awards/if-design-award-2019.