Nikon Imaging | Latvija | Europe

23-04-2019

JŪS GAIDA JAUNI PIEDZĪVOJUMI AR JAUNO COOLPIX W150

Amsterdama, Nīderlande, 2019. gada 23. aprīlis. Nikon iepazīstina ar jaunāko COOLPIX saimes locekli — izklaidēm piemēroto COOLPIX W150. Šī kompaktā piedzīvojumu kamera ir ūdensizturīga, triecienizturīga, aukstumizturīga un putekļu necaurlaidīga. Tā ir radīta līdzņemšanai jebkuros apstākļos un ir ērta lietošanā.

COOLPIX W150 ir tik viegli lietojama kamera, ka ikviens ar to var uzņemt izcilas fotogrāfijas un video — gan sniegotus kalnus, gan zemūdens ainas. Zemūdens seju kadrēšanas režīms ļauj iegūt lieliskus kadrus baseinā vai nirstot līdz pat 10 m dziļumā. Un šī kamera ir pierādījusi savu triecienizturību, krītot no 1,8 m augstuma, tāpēc varat nebaidīties, ka ģimenes brīvdienās vai ballītēs to kāds aizķers. Nikon vājā apgaismojuma CMOS sensors un precīzais NIKKOR 3x optiskās tālummaiņas objektīvs nodrošina skaistus un asus attēlus. Īpaša video uzņemšanas poga ļauj viegli pārslēgties uz Full HD video ierakstu ar stereo skaņu.

Izklaides iespējas ietver virkni kamerā iebūvētu fotoefektu, kuri ir viegli pievienojami, un pēc nepieciešamības aktivizējamu papildiespēju izvēlni, kas paredzēta bērniem. Kad tā ir ieslēgta, lietotāji var pievienot fotogrāfijām balss ziņojumus, aktivizēt aizraujošus ielādes ekrānus, animēt slaidrādes un darīt daudz ko citu. Ūdensizturīgie piederumi, piemēram, Nikon viegli pamanāmā peldošā siksna, gādā par kameras drošību. SnapBridge savienojums ļauj viegli nosūtīt labākos kadrus citiem vai izmantot viedierīci attālai uzņemšanai.

Nikon Europe produktu ražošanas nodaļas vadītāja Inesa Bernardesa (Ines Bernardes) komentē: “COOLPIX W150 ir lieliska ikdienas lietošanas kamera ar ūdensizturību. Bērniem ar to ir jautri, vecākiem par to nav jāuztraucas, un tā ir pieejama vairākās košās krāsās. Ja dodaties pavadīt nedēļas nogali kopā ar draugiem, šī kamera ir vienmēr gatava doties līdzi.”

Galveno funkciju kopsavilkums

Ūdensizturība 10 m | Triecienizturība 1,8 m | Aukstumizturība –10 °C | Putekļu necaurlaidība. COOLPIX sniedz patiesu fotografēšanas brīvību — šī kamera nebaidās no ūdens, lieliski darbojas aukstā laikā un ir ideāli piemērota ballītēm pie baseina.
Zemūdens seju kadrēšanas režīms. Kamera uzņem līdz pat četrām fotogrāfijām ikreiz, kad redz jaunu seju.
Vienmēr skaisti rezultāti. CMOS sensors vājam apgaismojumam, precīzs NIKKOR 3x optiskās tālummaiņas objektīvs un 6x Dynamic Fine Zoom tālummaiņa labākam tuvinājumam.¹
Satriecoši video. Kamera ieraksta Full HD (1080p/30 kadri/s) video ar stereo skaņu.
Paredzēta vienkāršai ikdienas lietošanai. Iestatījumi tiek automātiski optimizēti. Lielais pretatspīdumu šķidro kristālu displejs nodrošina skaidru redzamību pat zem ūdens.
Izklaidēm piemērotā papildiespēju izvēlne. Lietotāji var uzņemt kadrus ar vienkāršās izvēlnes saskarni vai ieslēgt papildiespēju izvēlni, kas ir pilna ar interaktīvām funkcijām.

Saderība ar lietotni SnapBridge

Lai Nikon lietotni SnapBridge sistēmā iOS vai Android varētu izmantot ar šo kameru, lietotne ir jāinstalē saderīgā viedierīcē.


¹ Dynamic Fine Zoom tālummaiņas palielinājums tiek aprēķināts, ņemot vērā maksimālo optiskās tālummaiņas platleņķa pozīciju.