Nikon Imaging | Latvija | Europe

10-10-2019

MEISTARĪBA VĀJĀ APGAISMOJUMĀ AR BEZSPOGUĻA KAMERAS OBJEKTĪVU: IEPAZĪSTIETIES AR NIKKOR Z 58MM f/0.95 S NOCT

Amsterdama, Nīderlande, 2019. gada 10 oktobris: Šodien Nikon iepazīstina ar ikonisku objektīvu savām bezspoguļa kamerām: NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct. Ar klasisko leģendārā Nikon F savienojuma Noct objektīva pievilcību un revolucionāro optisko dizainu, tā īpaši plašais apertūras atvērums un izcilais asums piedāvā izcilas jaunas iespējas vājā apgaismojumā.

Neatkārtojamais objektīvs NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct ar manuālo fokusēšanu ir inženiertehniskās domas iemiesojums. Platais Z savienojums un lielais f/0,95 apertūras atvērums paver jaunu iespēju pasauli vāja apgaismojuma apstākļos. No portretiem līdz nakts ainavām un video veidošanai neticamais dziļums un asums apvienojas, lai katru attēlu un kadru atveidotu kinematogrāfiskā stilā.

Divi pretatspīdumu pārklājumi - ARNEO un Nanokristālu - darbojas kopā, lai novērstu dubultošanos un uzplaiksnījumu, savukārt aberācijas korekciju dramatiski uzlabo augstas precizitātes liela diametra slīpētas asfēriskās lēcas elements ar augstu laušanas koeficientu. Izturīgais fluora pārklājums atvaira putekļus, netīrumus un mitrumu, neupurējot attēla kvalitāti.

OLED objektīva informācijas panelis dod iespēju ātri apstiprināt apertūras atvērumu, fokusa attālumu un asuma dziļumu tieši objektīvā, un intuitīvais vadības gredzens ļauj gludi un klusi pārvaldīt funkcijas, ieskaitot apertūras atvērumu un ekspozīcijas kompensāciju. No AE fiksatora līdz mērīšanai un vairākkadru uzņemšanai, šai paplašinātajai Fn pogai ir līdz 17 piešķiramām funkcijām, kas atbilst Fn pogai uz kameras korpusa. Objektīva nosaukuma un iedaļu marķējums piešķir elegantu izskatu un nodrošina lietošanas ērtumu.

Portretu fotogrāfi savus objektus redzēs skaidri atveidotus - pat uzņemot ar visplatāko apertūras atvērumu f/0,95 - un nodrošinās nepārspētus vizuālās interpretācijas līdzekļus jebkādā apgaismojumā. Izsmalcināts bokē ir nodrošināts ar liegām gradācijām pat kadra malās.

Uzņemšana naktī vēl nekad nav bijusi tik apmierinoša. Optiskā konstrukcija, kurā 17 elementi apvienoti 10 grupās, ļauj atveidot punktveida gaismas avotus perfektā detalizācijā, arī uzņemot sižetus ar pilnībā atvērtu apertūru. Rezultāti ir pārsteidzoši — gan nakts ainavas, gan astrofoto.

Un video veidotāji izbaudīs NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct objektīva lielā maksimālā apertūras atvēruma plašo kontroli pār asuma dziļumu, radot jaudīgu kinematogrāfisku videoierakstu, kas ir piepildīts ar emocijām, raksturu un atmosfēru.

Iepazīstinot ar objektīvu, kas ir cieņas apliecinājums slavenajam F savienojuma Noct objektīvam ar tā 58 mm fokusa garumu, Nikon Europe BV produktu mārketinga menedžeris Dērks Džespers (Dirk Jasper) saka: "NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct ir ne tikai optiskās inženierijas virsotne, bet arī iemieso Nikon Z savienojuma izstrādes principu - dot iespēju izveidot visizcilākās optiskās kvalitātes objektīvus šādā mērogā. Tas ir objektīvs, kas godina pagātni, vienlaikus sperot milzīgu soli uz priekšu uzņemšanai vājā apgaismojumā. Ir aizraujoši redzēt Z savienojuma sistēmas solījumu tik jaudīgi izpildītu."

Galveno funkciju kopsavilkums

Pārklājums ARNEO un Nanokristālu pārklājums: Divi pretatspīdumu pārklājumi novērš dubultošanās un uzplaiksnījumus. Nikon pārklājums ARNEO neļauj rasties attēla defektiem vertikāli krītošas gaismas dēļ, bet nanokristālu pārklājums — diagonāli krītošas gaismas dēļ.
Slīpēts asfēriskās lēcas elements: Augstas precizitātes liela diametra asfēriskās lēcas elements ar augstu laušanas koeficientu būtiski uzlabo aberāciju korekciju.
Fluora pārklājums: Nikon izturīgais pārklājums atvaira putekļus, netīrumus un mitrumu, neupurējot attēla kvalitāti.
Augstas precizitātes fokusa gredzens: Pielāgojiet fokusu vieglām kustībām ar ārkārtīgu precizitāti. Ideāli piemērots gan fotografēšanai, gan filmēšanai.
Uzraksti uz korpusa: Objektīva nosaukuma un iedaļu marķējums piešķir elegantu izskatu un nodrošina lietošanas ērtumu.
OLED objektīva informācijas panelis: Varat ātri noskaidrot apertūras atvērumu, fokusa attālumu un asuma dziļumu, vienkārši paskatoties uz objektīvu.
Intuitīvs vadības gredzens: Kontrolējiet tādas funkcijas kā apertūras atvērums un ekspozīcija un norādiet to vērtības.
Paplašināta pogas Fn funkcionalitāte: Piešķiramās funkcijas atbilst Fn pogām uz kameras korpusa.