Nikon Imaging | Latvija | Europe

10-10-2019

Z 50 DX FORMĀTA BEZSPOGUĻA KAMERA UN PIRMIE NIKKOR Z DX OBJEKTĪVI PIEVIENOJAS NIKON Z SAIMEI

Londonā (London), Anglijā, 2019. gada 10 oktobrī. Šodien Nikon iepazīstina ar Nikon Z 50, pirmo Z sērijas DX formāta bezspoguļa kameru un pirmajiem diviem NIKKOR Z DX tālummaiņas objektīviem, NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR un NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR. Piedāvājot izcilu attēla kvalitāti, pilnīgi jaunā Nikon Z 50 uzņem teicami fokusētus fotoattēlus un 4K video ar satriecošu detalizāciju, dziļumu un krāsām. Apvienojot Z 50 ar jaunajiem NIKKOR Z DX objektīviem, jaunā DX bezspoguļa sistēma uzņems satriecošus attēlus – no platleņķa līdz telefoto.

Aprīkota ar lielu 20,9 MP DX formāta sensoru, Z 50 nodrošina Nikon bezspoguļa optiskās priekšrocības spēcīgā, kompaktā DX korpusā. No atzītajām Nikon Z 7 un Z 6 kamerām mantotās funkcijas iekļauj plašo Nikon Z savienojumu un ātro, plato Hybrid-AF (automātiskā fokusa) sistēmu. Z 50 ir arī ass elektroniskais skatu meklētājs, noliecams skārienekrāns un dziļš rokturis, kas padara Nikon bezspoguļa kameras tik ērtas turēšanai. Viedais acu noteikšanas AF padara Z 50 lieliski piemērotu portretu uzņemšanai un līdz 11 kadriem/s nepārtrauktā uzņemšana (ar AF/AE) rūpējas par darbības fiksēšanu. Z 50 ir pilnībā savietojama ar Nikon FTZ savienojuma adapteru, kas ļauj F savienojuma NIKKOR DSLR objektīvus izmantot kopā ar kameru.¹

Abi Z savienojuma DX objektīvi ir pilnveidoti lieliskajai platā Nikon Z savienojuma gaismas savākšanas spējai. Šie tālummaiņas objektīvi fokusējas ātri, klusi un vienmērīgi, tādējādi tie ir vienlīdz lieliski gan video, gan fotoattēlu uzņemšanai. Īpaši portatīvais NIKKOR Z DX 16–50 mm f/3.5–6.3 VR ir plakans tālummaiņas objektīvs, kas skaisti uzņem gan platleņķa, gan portreta attēlus. NIKKOR Z DX 50–250 mm f/4.5–6.3 VR ir kompakts telefoto tālummaiņas objektīvs: tas ļauj lietotājiem pāriet no unikālu portretu kadrēšanas uz tālu darbību tveršanu ar gludu, vienmērīgu precizitāti.

Nikon Z 50 | 0,6 sek. | f/5,6 16 mm | ISO 200 | NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR

Nikon Z 50 | 1/160 sek. | f/6,3 250 mm | ISO 400 | NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR

Roberts Harmon (Robert Harmon), Nikon UK Produktu ražošanas nodaļas vadītājs, komentē: “Neatkarīgi no tā, vai jūsu aizraušanās ir fotografēšana vai video, Nikon jaunā Z 50 bezspoguļa sistēmas kamera piedāvā aizraujošu radošuma un spēka sajaukumu. Papildus jaunajiem NIKKOR Z DX objektīviem jūs iegūstat nevainojamu saderību ar visiem Z savienojuma objektīviem. Un, ja somā ir F savienojuma objektīvi un piederumi, varat izmantot arī tos. Nav svarīgi, vai jūs esat Nikon DSLR īpašnieks vai pirmo reizi lietojat Nikon: Nikon DX bezspoguļa sistēma dod jums daudz vietas izaugsmei.”

Nikon Z 50

Izcila attēla kvalitāte: plats Nikon Z savienotājs, liels 20,9 MP DX formāta (APS-C) CMOS sensors un ātrs EXPEED 6 attēla procesors.
Asums visā kadrā: Jaukta AF (autofokuss) sistēma. 209 sensora AF punkti horizontāli un vertikāli aptver aptuveni 90% no kadra, lai nodrošinātu izcilu asumu no vienas malas līdz otrai.
Lielisks vājā apgaismojumā: plašs 100–51200 ISO diapazons un vājā apgaismojumā autofokuss līdz -4 EV.
Viedais acu noteikšanas AF: automātiski fokusē objekta acis neatkarīgi no tā, vai objekts ir viens pats vai pūļa ieskauts.
Ātra nepārtraukta uzņemšana: līdz 11 kadriem/s ar autofokusu (AF) un auto ekspozīciju (AE).
Klusa darbība: Nikon Z 50 fokusē klusi, un tam ir bezskaņas fotografēšanas režīms.
4K video: lietotāji var ierakstīt 4K/UHD video ar 30p izšķirtspēju un uzņemt lēnās atskaņošanas videoierakstu Full HD formātā bez apcirpšanas koeficienta ierobežojumiem. Kamerā var izveidot 4K intervālu secību.
Gluds EVF: īpaši asais elektroniskais skatu meklētājs (2360 tūkstoši punktu) var parādīt dabisku attēlu, līdzīgu DSLR optiskajam skatu meklētājam. Vai arī ir iespējams rādīt attēlus, kā tie izskatīsies ar lietotiem iestatījumiem.
Liels noliecams skārienekrāns: augstas izšķirtspējas (1040 tūkstoši punktu) LCD ekrāns ar viedtālruņa stila skārienvadīklām. Jūsu ērtību labad to var noliekt uz augšu vai uz leju, kad tiek uzņemti video vai pašportreti.
Radošie efekti: 20 kamerā iebūvēti efekti fotoattēliem un video. Apskatot efektu, intensitāti var pielāgot.
DX bezspoguļa korpuss ar paceļamu zibspuldzi: viegli pārnēsājams ar spēcīgu magnija sakausējuma augšdaļu un priekšpusi.
Nikon ergonomika: dziļš rokturis ērtai lietošanai, kā arī pārdomāti novietotas pogas, ciparnīcas un skārienekrāna vadīklas.
Vienkārša DSLR stila izvēlnes sistēma: uzreiz pazīstama pašreizējiem Nikon DSLR lietotājiem un viegli apgūstama pirmreizējiem Nikon lietotājiem.
Ātri savienojumi: Wi-Fi® un Bluetooth® plus Nikon lietotne SnapBridge ļauj ērti nosūtīt fotoattēlus un video uz jebkuru ierīci koplietošanai vai glabāšanai.
Mīlestības cienīga sistēma: saderīga ar FTZ savienojuma adapteri un Nikon DSLR piederumiem, ieskaitot kameras tālvadības vadīklas, DSLR Speedlight zibspuldzes, mikrofonus un daudz ko citu.

NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR

Īpaši portatīvs platleņķa tālummaiņas objektīvs: ātri fokusējams objektīvs ar platleņķi līdz normālam 16–50 mm fokusa garuma diapazonam (FX formāts/35 mm ekvivalents 24–75 mm).
Tikai 0,2 m liels minimālais fokusa attālums: ļauj lietotājiem asi fokusēt tuvplāna detaļas.
Objektīvā iebūvēta vibrāciju samazināšana: uzņem ar aizvara ātrumu līdz 4,5 pozīcijām lēnāk, nekā citādi būtu iespējams .² Uzņemiet skaidrākus attēlus vājā apgaismojumā un ierakstiet vienmērīgu videoierakstu pat tad, ja filmējat, ejot.
Kluss vadības gredzens: pamatfunkcijām, ieskaitot manuālo fokusu, apertūras atvēruma kontroli un ekspozīcijas kompensācju.
Objektīvs jūsu kabatā: tas sver tikai 135 gramus un ir plakans kā pankūka, kad ievilkts.

NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR

Kompakts telefoto tālummaiņas objektīvs: ātri fokusējams objektīvs ar normālu līdz telefoto 50–250 mm fokusa garuma diapazonu (FX formāts/35 mm ekvivalents 75–375 mm).
Tikai 0,5 m lielais minimālais fokusa attālums: ļauj lietotājiem asi fokusēt tuvāk esošus objektus.
Objektīvā iebūvēta vibrāciju samazināšana: uzņem fotogrāfijas, izmantojot līdz pat 5 pozīcijām mazāku aizvara ātrumu, nekā tas būtu citādi iespējams.²
Kluss vadības gredzens: pamatfunkcijām, ieskaitot manuālo fokusu, apertūras atvēruma kontroli un ekspozīcijas kompensācju.
Ērta ceļošana: Objektīvs ir ļoti kompakts, kad ievilkts, un tas sver 405 gramus.

¹ Ar Nikon Z kameru var izmantot apmēram 360 F savienojuma NIKKOR objektīvus. Lai uzzinātu vairāk par NIKKOR objektīvu sistēmu, apmeklējiet Nikon oficiālo vietni.
² Pamatojoties uz CIPA standartiem.

ATRUNAS

Bluetooth® vārdzīme un logotipi ir reģistrētas prečzīmes, kas ir Bluetooth SIG, Inc. īpašumā, un Nikon un tās sadarbības partneri šīs zīmes izmanto saskaņā ar licenci.
Wi-Fi® un Wi-Fi Certified logotips ir reģistrētas asociācijas Wi-Fi Alliance® prečzīmes.