Nikon Imaging | Latvija | Europe

14-11-2019

NIKON IEPAZĪSTINA AR BINOKULĀRO TELESKOPU 20 x 120 IV/25 x 120

Londona, Anglija, 2019. gada 14. novembris: Nikon šodien iepazīstina ar binokulāro teleskopu 20 x 120 IV, 25 x 120 un saderīgu statīvu. Šie lielie binokļi ir ideāli piemēroti plašam profesionālu un atpūtas pielietojumu klāstam, piemēram, novērošanai, zvejai, burāšanai un astronomijai.

Gan 20 x, gan 25 x binokulārā teleskopa modeļi nodrošina spilgtu augtas izšķirtspējas attēlu, pateicoties lielajam 120 mm objektīva diametram. Izcilā binokulārā teleskopa 20 x 120 IV optiskā sistēma nodrošina skaidru attēlu un patiesas krāsas ar efektīvu dažādu aberāciju kompensēšanu. Ar binokulāro teleskopu 25 x 120 vērojumi būs iespaidīgi, dinamiski un ar izcilu attēla plakanumu, turklāt ar plašu skata lauku (64,7˚ šķietamais skata lauks).

Binokļa korpuss ir ūdens un gaisa necaurlaidīgs, lai novērstu lietus vai rasas nonākšanu iekšpusē, kā arī pildīts ar slāpekli drošībai pret miglas iedarbību. Pretkorozijas apstrāde un noturība pret vibrācijām nodrošina izturību un labāko veiktspēju ilgā lietošanas laikā.

Stabilākam skatam un ērtākai vērošanai abus modeļus ar adapteri var uzstādīt uz papildu statīva.

Binokulārais teleskops 20 x 120 IV ar dakšas veida stiprinājumu

Binokulārais teleskops 25 x 120 ar dakšas veida stiprinājumu un statīvu (ar adapteri)

Galvenās iezīmes

•    Liels 120 mm objektīva diametrs sniedz spilgtu augstas izšķirtspējas attēlu.
•    Binokulārajam teleskopam 20 x 120 IV ir izcila optiskā sistēma, kas piedāvā skaidru attēlu, efektīvi kompensējot dažādas aberācijas.
•    Ar binokulāro teleskopu 25 x 120 vērojumi būs iespaidīgi, dinamiski un ar plašu skata lauku (64,7˚ šķietamais skata lauks), turklāt ar izcilu attēla plakanumu.
•    Lielais attālums no okulāra līdz acij nodrošina skaidru skata lauku, un raga formas actiņas gumijas ietvars padara skatīšanos vieglāku.
•    Ūdens un gaisa necaurlaidīgais korpuss novērš lietus vai rasas nonākšanu iekšpusē un ir pildīts ar slāpekli, lai nodrošinātu binokli pret miglas iedarbību. Izcilā aizsardzība pret koroziju un izturība pret vibrācijām nodrošina labu sniegumu ilgā laika periodā.
•    Ierīcei ir izturīgs dakšas veida stiprinājums, un tās vieglu lietošanu nodrošina 360˚ horizontālā rotācija un iespēja nolocīt diapazonā no –30˚ (uz leju) līdz +70˚ (uz augšu).
•    Lietojot izturīgu statīvu ar adapteri (papildpiederumi), vērošana kļūst vieglāka un tiek nodrošināts stabilāks skats.