Nikon Imaging | Latvija | Europe

18-02-2020

DIVI APARĀTPROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI PIEŠĶIR NIKON Z SĒRIJAS KAMERĀM UZLABOTAS FUNKCIJAS

Londona, Apvienotā Karaliste, 2020. gada 18. februāris: Šodien Nikon paziņo par aparātprogrammatūras versijas 3.00 izlaišanu Nikon Z 7 un Z 6 pilnkadra bezspoguļa kamerām un versijas 1.10 izlaišanu Z 50 DX formāta bezspoguļa kamerām. Šie aparātprogrammatūras atjauninājumi piedāvā vairākus esošo funkciju uzlabojumus, padarot bezspoguļa kameru sērijas vēl jaudīgākas.

Atjauninot Z 7/Z 6 aparātprogrammatūru uz 3.00 versiju, pašreizējai sejas/acu noteikšanas AF tiek pievienota jauna dzīvnieku noteikšanas AF funkcija. Sejas/acu noteikšanas AF atpazīst cilvēku sejas un acis, un dzīvnieku noteikšanas AF atpazīst suņu un kaķu acis, uzlabojot fokusēšanu. Dzīvnieku noteikšanas AF veic fokusēšanu jūsu vietā, tāpēc varat koncentrēties uz radošu attēlu kadrēšanu. Objekta kustības paredzēšana arī ir modificēta, lai tā darbotos vairāk kā 3D paredzēšanas funkcija Nikon digitālajās vienobjektīva spoguļkamerās, nodrošinot lielāku lietošanas ērtumu. Ir pievienots arī atbalsts papildu CFexpress * atmiņas karšu zīmoliem.

 

Z 50 aparātprogrammatūras versija 1.10 uzlabo AF darbību, ierakstot pašportretus video režīmā. Šis uzlabojums tika veikts, reaģējot uz lietotāju prasībām, lai kamera saglabātu fokusu uz ierakstītajām sejām.

Nikon piešķir lielu nozīmi tam, lai elastīgi reaģētu uz mūsu lietotāju vajadzībām, viņiem attīstoties, un piedāvātu attēlveidošanas pieredzi, kas turpina stimulēt radošumu.

*CFexpress ir CompactFlash Association (CFA) preču zīme.

Ar šiem aparātprogrammatūras atjauninājumiem uzlabotās funkcijas

Z 7/Z 6 aparātprogrammatūras Ver. 3.00

Dzīvnieku noteikšanas AF automātiskai fokusēšanai uz suņu un kaķu seju un/vai acīm
Dzīvnieku noteikšanas AF uzlabo suņu un kaķu sejas un acu noteikšanas funkciju. Ja tiek konstatētas vairāku dzīvnieku sejas vai acis, ar kursortaustiņu vai skārienvadību var atlasīt, kuru seju vai aci kamera izmantos fokusēšanai. Videoierakstā var noteikt dzīvnieku sejas.

Paaugstināta lietojamība objekta paredzēšanas AF
Objekta paredzēšana ar fotografēšanu AF-C režīmā ir modificēta, lai sniegtu uzlabotāku darbību kā 3D paredzēšana Nikon digitālajās vienobjektīva spoguļkamerās. Kamera izseko objektu, kamēr aizvara atbrīvošanas poga ir nospiesta līdz pusei vai tiek turēta nospiesta AF-ON poga. Objekta paredzēšana beidzas, kad lietotājs noņem pirkstu no pogas un tiek aktivizēts fokusa punkts, kas izvēlēts pirms objekta paredzēšanas sākuma, lai palielinātu tā darbību. Turklāt pielāgotajai vadībai var piešķirt pāreju no automātiskā apgabala AF displeja uz objekta izvēles displeju. Visas šīs izmaiņas uzlabo objekta paredzēšanas darbību un atvieglo mērķa objekta aktivizēšanu un mainīšanu, izmantojot skatu meklētāju.

CFexpress atmiņas karšu atbalsts
Papildus Sony CFexpress atmiņas kartēm B tipa CFexpress kartes, kuras ražo ProGrade un Lexar, tiks atbalstītas arī ar Z 7/Z 6 aparātprogrammatūras Ver. 3.0.

Lejupielādējiet Z 7 aparātprogrammatūru 3.00 šeit.
Lejupielādējiet Z 6 aparātprogrammatūru 3.00 šeit.

Z 50 aparātprogrammatūras Ver. 1.10

Vadības specifikāciju modifikācija pašportretu ierakstīšanai video režīmā
Pašlaik, kad video režīmā tiek ierakstīti pašportreti, fokusa režīms tiek bloķēts AF-S režīmā. Ar atjauninājumu uz Ver. 1.10. fokusa režīms tiks bloķēts AF-F režīmā. Šīs izmaiņas uzlabo darbību, ļaujot kamerai video ierakstīšanas laikā saglabāt video fokusēšanu uz lietotāja seju.

Lejupielādējiet Z 50 aparātprogrammatūru 1.10 šeit.