Nikon Imaging | Latvija | Europe

08-01-2019

NIKON PREZENTĒS ATTĒLVEIDOŠANAS INOVĀCIJU VIENĀ NO PASAULES LIELĀKAJĀM TIRDZNIECĪBAS IZSTĀDĒM CES 2019

Londona, Apvienotā Karaliste, 2019. gada 8. janvārī: Nikon piedalīsies izstādē CES 2019, kas ir viena no pasaules lielākajām starptautiskajām patēriņa elektronikas izstādēm un ik gadu norisinās Lasvegasā, Nevadā (pasākuma datumi: 2019. gada 8.–11. janvāris).

Nikon stendā būs apskatāma bezspoguļa Z sērijas savienojuma sistēma un NIKKOR Z 14-30 mm f/4 S, jauns NIKKOR Z S-līnijas augstas veiktspējas īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvs, kas ir saderīgs ar Nikon Z savienojuma sistēmu.

Z sērijas ekspozīcija ļaus apskatīt jaunās funkcijas, tostarp Eye AF un atbalstu RAW video formātam, kas ir iekļautas jaunajā aparātprogrammatūrā, kura izstrādāta pilnkadra bezspoguļa kamerām Nikon Z 7 un Z 6.

Z sērija turpinās elastīgi reaģēt uz mainīgajām lietotāju vajadzībām un piedāvās nākamās paaudzes attēlveidošanas pieredzi, kas veicinās lietotāju radošos nodomus.

JAUNIE PRODUKTI, KAS APSKATĀMI EKSPOZĪCIJĀ

NIKKOR Z 14-30 mm f/4 S, īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvi, kas ir saderīgi ar Nikon Z savienojuma sistēmu un ir daļa no S-līnijas

NIKKOR Z 14-30 mm f/4 S ir pilnkadra (Nikon FX formāts), īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvs, kas aptver 14–30 mm fokusa attāluma diapazonu ar nemainīgu maksimālo f/4 apertūras atvērumu visā sērijā. NIKKOR Z 14-30 mm f/4 S ir pasaulē pirmais* pilnkadra objektīvs, kas ļauj tieši pievienot filtru, neskatoties uz to, ka tas nodrošina 14 mm fokusa attālumu.

Jaunā Z savienojuma sistēma ļauj sasniegt izcilus optiskos rādītājus, ko nodrošina kompakta izmēra objektīvi. Augstas veiktspējas NIKKOR Z 14-30 mm f/4 S nodrošina izcilu mobilitāti un efektivitāti, ļaujot lietotājiem izbaudīt fotoattēlu un videoklipu uzņemšanu ar dinamisku skata leņķi.

EKSPOZĪCIJĀ IEKĻAUTAS KAMERAS AR JAUNO APARĀTPROGRAMMATŪRU

CES 2019 apskatāmo Z 7 un Z 6 kameru aparātprogrammatūrā būs iekļautas šādas jaunas funkcijas:

Eye AF
Eye AF ļauj ērti noteikt objekta acis, padarot fokusēšanu vieglāku. Tas ļaus lietotājiem uzņemt fotoattēlus, kuros fokuss ir skaidri virzīts uz objekta acīm, piemēram, portreta un ielu fotogrāfijās.

Atbalsts RAW video formātam
Nikon pašlaik izstrādā funkciju, kas sadarbojas ar ATOMOS Ninja V, lai nodrošinātu video RAW formātā, izmantojot ProRes RAW kodētāju.

CFexpress
Drīzumā Z 6 un Z 7 kamerām tiks nodrošināta savietojamība ar CFexpress, kas ir saderīgs ar XQD atmiņas kartēm.

*No 2019. gada 8. janvāra ir pieejami FX formāta maināmie objektīvi digitālajām kamerām ar maināmiem objektīviem, kuru fokusa diapazons ir sākot no 14 mm vai mazāk. Paziņojums, kas balstīts uz Nikon pētījumiem.

PIEZĪMES REDAKTORIEM

Specifikācijas, dizains, produkta nosaukums un piegādātie piederumi var atšķirties atkarībā no valsts vai teritorijas. Specifikācijas un iekārtas var tikt mainītas bez iepriekšēja ražotāja paziņojuma vai saistībām.