Nikon Imaging | Latvija | Europe

30-09-2015

Nikon Europe iepazīstina ar jaunu tīmekļa vietni

Amsterdama, Nīderlande, 2015. gada 30. septembris. Nikon Europe šodien paziņo par savas jaunās tīmekļa vietnes www.europe-nikon.com palaišanu. Jaunais adaptīvais dizains piedāvā saistošas izmantošanas iespējas visās ierīcēs, ļaujot klientiem viegli piekļūt vietnei jebkādā veidā un jebkādos apstākļos — datoros, planšetdatoros vai mobilajos tālruņos.

Tā kā šī jaunā dizaina ērti ritināmā vietne ir uzticamākais avots, kur meklēt informāciju par Nikon, aicinām izpētīt visu tajā pieejamo bagātīgo saturu. Informācija par izstrādājumiem, tostarp informatīvie attēli un lapā ietvertie izstrādājumu videoklipi, ir pieejami ar vienu pogas klikšķi vai pieskārienu ekrānam.

Nikon Europe klientu nodaļas vadītāja Monika Matuševska (Monika Matuszewska) stāsta: “Kā digitālo risinājumu uzņēmums, kam prioritāte ir klienti, arī mūsu tīmekļa vietnei jābūt tādai pašai. Mūsu klienti vēlas piekļūt saturam jebkurā vietā un kad vien tas ir nepieciešams. Neatkarīgi no tā, vai viņi ir pieredzējuši profesionāļi vai tikai vēlas uzņemt labākus momentuzņēmumus, mūsu klienti vēlas izpētīt pieejamās iespējas un iepazīties ar Nikon piedāvājumiem. Mūsu pienākums ir palīdzēt viņiem. Tādēļ mēs pilnībā pārstrādājām savu tīmekļa vietni, lai nodrošinātu, ka mūsu zīmols uztur savu augsto kvalitāti neatkarīgi no tā, kādas ierīces izmanto mūsu klienti.”

Tīmekļa vietne, kuru apmeklē aptuveni 2 miljoni apmeklētāju mēnesī, ir skatāma daudzās valodās 37 Eiropas valstīs. Tajā ir iekļautas īpašas sadaļas apkopei un atbalstam, plašsaziņas līdzekļu centrs; apmeklētāji var arī smelties iedvesmu no plaši pazīstamiem fotogrāfiem, kas savus darbus iesniedza Nikon kampaņai ES ESMU ATŠĶIRĪGA.