Nikon Imaging | Latvija | Europe

02-09-2020

UZLABOJIET SAVU GOLFA SPĒLI AR JAUNO COOLSHOT 40i GII LĀZERA TĀLMĒRU

Amsterdama, Nīderlande, 2020. gada 2. septembris. Šodien Nikon laiž klajā golferiem paredzēto COOLSHOT 40i GII lāzera tālmēru, kas ir uzlabota COOLSHOT 40i versija.

COOLSHOT 40i GII ar tā daudz lielāko maksimālo mērījumu diapazonu (7,5–1460 m) palīdz golferiem gūt virsroku, ļaujot vieglāk izmērīt attālumu līdz karodziņam. LOCKED ON tehnoloģija sniedz pārliecību, ka mērījums ir tieši līdz karodziņam, nevis līdz objektiem aiz tā.

Šis lāzera tālmērs ir radīts lietošanai kā ikdienas spēlēs, tā oficiālās sacensībās, jo COOLSHOT 40i GII ir divi mērījumu režīmi: golfa režīms (attālums, ņemot vērā leņķi un faktiskais attālums) un faktiskā attāluma režīms (tikai faktiskais attālums). Pārslēgšanās starp tiem ir vienkārša — to var izdarīt ar vienu pogas spiedienu. Spēlējot turnīrā, tiesneši var skaidri redzēt mirgojam faktiskā attāluma indikatora gaismas diodi, kas parāda, ka mērījumos netiek ņemts vērā nogāzes augšup/lejup slīpums.

Ikdienas spēlēs golfa režīma attāluma mērījums, ņemot vērā leņķi, palīdz uzlabot sniegumu laukumos, kuros nogāzes traucē precīzi novērtēt attālumu. HYPER READ tehnoloģija uzrāda mērījumu vien aptuveni 0,3 sekundēs, bet kompaktais un vieglais korpuss ļauj tālmēru ērti lietot visas dienas garumā.

Jaunais COOLSHOT 40i GII ir perfekta izvēle golferiem, kuri vēlas uzlabot savus rezultātus.

*Ja vēlaties izmantot COOLSHOT oficiālās sacensībās, iepriekš pārbaudiet noteikumus!

Galvenās iezīmes

• Mērījumu diapazons: 7,5–1460 m
• LOCKED ON tehnoloģija*: LOCKED ON simbols norāda attālumu līdz tuvākajam objektam. Ja, mērot attālumu, vairāki objekti atrodas vienā līnijā, ap tuvāko no tiem skatu meklētājā būs redzams LOCKED ON simbols. Piemēram, golfa laukumā būs skaidri saprotams, ka attālums izmērīts līdz karodziņam, lai gan fonā redzami arī koki.
• Ātri un stabili mērījumi neatkarīgi no attāluma — HYPER READ.
• Parāda mērījumu rezultātu aptuveni 0,3 sekundēs.
• Golfa režīmā tiek parādīts attālums, ņemot vērā leņķi (horizontālais attālums ± augstums), kas palīdz saprast, cik tālu būs jāsit bumbiņa, un noder golfa laukumos ar nogāzēm — ID (nogāze augšup/nogāze lejup) tehnoloģija.
• Tālmēram ir divi mērījumu attēlošanas režīmi: golfa režīms (attālums, ņemot vērā leņķi un faktiskais attālums) un faktiskā attāluma režīms (tikai faktiskais attālums). Pārslēgšanās starp abiem režīmiem ir ļoti vienkārša — jums tikai jānospiež viena poga. Faktiskā attāluma režīmu var izmantot oficiālās golfa sacensībās, un golfa režīms uzrāda attālumu, cik tālu jāaizsit bumbiņa.
• Faktiskā attāluma indikators tika ieviests, lai uzskatāmi parādītu, ka netiek izmantota ID (nogāzes augšup/lejup) mērījumu tehnoloģija. Kad aktivizēts faktiskā attāluma režīms un ierīce ir ieslēgta, indikators mirgo zaļā krāsā. Tāpēc jebkurš vērotājs var ērti noteikt, ka netiek izmantota ID (nogāzes augšup/lejup) mērījumu tehnoloģija.
• Darbojas pirmā mērķa prioritātes režīms. Mērot attālumu līdz objektiem, kas atrodas vienā līnijā, tiek rādīts attālums līdz tuvākajam objektam — tas ir noderīgi, kad golfa spēles laikā vēlaties izmērīt attālumu līdz karodziņam, bet fonā atrodas koki.
• Viens atsevišķs mērījums vai nepārtraukto mērījumu režīms (līdz pat 8 sekundēm).
• Augstas kvalitātes 6x monokulārs ar daudzslāņu pārklājumu spilgtu, skaidru attēlu iegūšanai.
• Liels okulārs (18 mm) ērtākai skatīšanai.
• Liels attālums no okulāra līdz acij atvieglo skatīšanos tiem, kas nēsā brilles.
• Aizsardzība pret lietu — līdzvērtīga JIS/IEC 4. aizsardzības klasei (IPX4) (saskaņā ar Nikon pārbaužu nosacījumiem).

* Atsevišķi mērījumi: ja vairāki objekti atrodas vienā līnijā un tiek rādīts attālums līdz tuvākajam objektam, displejā parādās LOCKED ON simbols.
* Nepārtraukto mērījumu režīms: kad parādītais mērījums mainās uz attālumu līdz tuvākajam objektam, displejā parādās LOCKED ON simbols.