Nikon Imaging | Latvija | Europe

31-07-2019

IZCILU PORTRETU UZŅEMŠANA AR JAUNO NIKON OBJEKTĪVU NIKKOR Z 85MM F/1.8 S

Amsterdama, Nīderlande, 2019. gada 31. jūlijs: Nikon ir laidis klajā gaišu portretu objektīvu, kas papildina Nikon Z standarta objektīvu saimi. NIKKOR Z 85mm f/1.8 S ir ātri fokusējošais objektīvs, kas nodrošina neticamu detalizācijas pakāpi visā kadrā. Lai kas tas arī būtu — nekustīgi attēli vai video —, šis pilnrāmja bezspoguļa kameras objektīvs ļauj fotogrāfiem tvert objektus ar neticamu precizitāti.

No klasiskiem tuvplāna portretiem līdz vides portretiem un no intīmām situācijām līdz lieliem notikumiem. Objektīva NIKKOR Z 85mm f/1.8 S uzlabotā optiskā veiktspēja ļauj radīt izcilus rezultātus jebkurā vietā. Asums visā kadrā ir nevainojams — pat gadījumā, ja uzņemat ar plašāko f/1,8 apertūras atvērumu. Izplūduma efekts piešķir uzņemtajiem portretiem skaistu un dabisku izskatu, savukārt objektīva uzplaiksnījums tiek efektīvi novērsts pat pretgaismas apstākļos.

Fokusēšana ir ātra, un jaunā acu noteikšanas funkcija Nikon Z kamerās ļauj noregulēt fokusu uz fotografējamā objekta acīm neatkarīgi no tā, vai objekts ir viens pats vai pūlī. Filmētāji var izmantot 85 mm fokusa garumu, lai izolētu objektus, un uzņemt videoierakstu ar īpaši samazinātu asuma dziļumu.

Nikon Europe produktu nodaļas vadītājs Dērks Džespers (Dirk Jasper) saka: “NIKKOR Z 85mm f/1.8 S ir neticami daudzfunkcionāls objektīvs. Pateicoties objektīvu multifokusēšanas sistēmai un lielajam maksimālajam apertūras atvērumam, objektīvs ir piemērots lietošanai pat vājā apgaismojumā un ļauj iemūžināt negaidītas izdevības. Pasākumā vai studijā, ārā vai iekštelpās — jūs varat uzņemt dzīvīgus portretus, kas nelīdzinās parastiem kadriem.”

Galveno funkciju kopsavilkums

NIKKOR Z: šis objektīvs ir izstrādāts platajam Nikon Z savienojumam un ļauj tvert vairāk gaismas visā kadrā.
S līnija: nākamās dimensijas optiskais dizains Pretatstarojošs nanokristālu pārklājums Ērta un klusa objektīvu multifokusēšanas sistēma
Asas detaļas: izcila detaļu asuma pakāpe visā kadrā Minimālais fokusa attālums ir tikai 0,80 m.
Izturīgs korpuss: visas objektīva cilindra kustīgās daļas ir noblīvētas pret putekļiem un ūdens pilieniem. 
Lieliski piemērots video: klusa apertūras atvēruma pielāgošana un gandrīz beztrokšņains AF Skata leņķa nobīde ir samazināta līdz minimumam.
Pielāgojams vadības gredzens: to var izmantot manuālai fokusēšanai (pēc noklusējuma), apertūras atvēruma vadībai vai ekspozīcijas kompensācijas vadībai.