Nikon Imaging | Latvija | Europe

27-08-2019

NIKON IZLAIŽ ĪPAŠO 3D LUT N-LOG ŽURNĀLAM UN PAZIŅO PAR RAW VIDEOIZVADI NIKON Z 7 UN Z 6

Amsterdama, Nīderlande, 2019. gada 27. augusts: Nikon šodien iepazīstina ar īpašu LUT (uzmeklēšanas tabulu) N-Log videogrāfijai, kas ir Nikon Z 7 un Z 6 kameru īpašība. Šogad Z 7 un Z 6 kamerām tiks izlaists jauns aparātprogrammatūras atjauninājums, kas atbalstīs RAW videoizvadi tieši no kameras. Šī aparātprogrammatūra ļaus veikt ierakstīšanu ProRes RAW video formātā Nikon sadarbības partnera RAW videoizvades tehnoloģijas attīstīšanā ATOMOS ražotajā Ninja V 4K HDR ekrānā / ierakstītājā.

Ar šo aparātprogrammatūras izlaišanu Nikon Z 7 un Z 6 būs pirmās patērētāju kameras, kas atbalstīs RAW videoizvadi, kas šobrīd pieejama tikai profesionālajās kinematorgrāfijas kamerās. RAW video faili sniedz vispilnīgāko informāciju, gluži kā nekustīga attēla RAW dati. Piešķirot vēl lielāku elastību pēcapstrādes krāsu gradācijai, RAW videoizvades atbalsts stabili ierindo Nikon bezspoguļa kameras starp profesionālajām kinematogrāfijas kamerām, padarot tās pieejamas pilnai filmu uzņemšanai. RAW videoizvades funkcijai būs nepieciešams papildu iekšējs jauninājums, kas būs jāveic vietējā Nikon servisa centrā, un tas būs maksas pakalpojums.

Nikon N-log žurnālam veltītā LUT ir savietojama ar Rec. 709 krāstelpu. Tas ir arī 3D LUT, kas papildus RGB krāsām ļauj pielāgot arī spilgtumu, piesātinājumu un nokrāsu. LUT ir RGB krāsu vērtību iepriekš iestatīti dati, ko izmanto, lai pārveidotu videoieraksta izskatu pēcapstrādes krāsu gradācijā. Z 7 un Z 6 N-Log HDMI izvades ierakstīšana ir optimizēta 10 bitu ierakstīšanai, parādot attēla sensora pilnu dinamisko diapazonu. Tas reģistrē bagātīgu gradācijas informāciju gaišajās vietās un ēnojumos, lai padarītu krāsu gradāciju vēl elastīgāku.

LUT būs lejupielādējama bez maksas no Nikon Z 6 un Z 7 lapām Nikon lejupielādes centrā: https://downloadcenter.nikonimglib.com/ .

- Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir jāveic kameras iestatījumu atjaunināšana autorizētā Nikon servisa centrā, lai varētu iespējot RAW videoizvadi. Šis būs maksas pakalpojums.