Nikon Imaging | Latvija | Europe

04-09-2019

NIKON PAZIŅO PAR D6 UN AF-S NIKKOR 120-300MM F/2.8E FL ED SR VR OBJEKTĪVA IZSTRĀDI

Amsterdama, Nīderlande, 2019. gada 4. septembris: Nikon ar lepnumu paziņo par Nikon D6 profesionālās digitālās vienobjektīva spoguļkameras un AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR telefoto tālummaiņas objektīva, kas ir saderīgs ar Nikon FX formāta kamerām, izstrādi.

D6 – Nikon modernākās digitālās vienobjektīva spoguļkameras – izstrāde iezīmē viencipara apzīmējuma D sērijas 20. gadadienu. Kopš D1 izlaišanas 1999. gadā, Nikon vadošās kameras ir attīstījušās, izmantojot nozares vismodernākās tehnoloģijas un attēlveidošanas kompetenci, kas tika kultivēta visu Nikon kameru ilgo attīstības vēsturi. Tāpat kā tās priekšgājēji, arī D6 izstrāde ar visaugstāko veiktspēju pat vissmagākajos apstākļos atbilst profesionālo fotogrāfu stingrajām prasībām.

Nikon paziņo arī par jaunā AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR objektīva izstrādi, atzīmējot D sērijai izmantotā Nikon F savienojuma 60. gadadienu. Jaunais telefoto tālummaiņas objektīvs sniegs vēl lielāku atbalstu profesionāliem fotogrāfiem tādās jomās kā sporta fotogrāfijas.

Jaunā produkta izstrāde parāda Nikon apņemšanos paplašināt attēlojuma izteiksmes iespējas, rādot ceļu attēlu kultūrā gan ar digitālā vienobjektīva spoguļkameras, gan bezspoguļa kameras sistēmām, vienlaicīgi piedāvājot bagātīgu objektīvu klāstu.

*Vēlāk tiks izziņota plašāka informācija, tostarp šo produktu izlaišanas datumi un mazumtirdzniecības cenas.